anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to numer z Allegro: 221678985?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ucka
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
itsGood
#2 Obserwator#

Mnie pytali o godzine i minute polaczenia i dział bezpieczenstwa napisał to co wyzej ze to kontakt ze strony allegro wiec luz:)

oznacz moderatorów
itsGood
#2 Obserwator#

Mnie pytali o godzine i minute polaczenia i dział bezpieczenstwa napisał to co wyzej ze to kontakt ze strony allegro wiec luz:) @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
musashi2007
#12 Orędownik#

Do mnie też wydzwaniają dziś z tego numeru. Nic nie podaję i zbywam. Ale w końcu jak to jest?
Oszuści czy Allegro? Sprzeczne informacje są we wpisach powyżej???
@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Z uwagi na to, że wciąż otrzymujemy od Was pytania w sprawie tych telefonów, chciałabym Was przeprosić, ponieważ doszło do nieporozumienia. Poprosiłam o ponowną weryfikację i uzyskałam potwierdzenie, że nasi doradcy mogą kontaktować się z Wami z tego numeru. Inne numery to:  

  • 221678851
  • 221678852
  • 221678985
  • 221678986
  • 221678854

Tutaj muszę jednak podkreślić, że tak naprawdę sam numer telefonu nie wystarczy, aby jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy połączenie jest bezpieczne i na pewno pochodzi od nas. Niestety w internecie dostępnych jest wiele narzędzi, które pozwalają na podszywanie się pod różne numery telefonów, stąd takie sytuacje też mogą się wydarzyć. To co mogę polecić na przyszłość, to w sytuacji kiedy otrzymacie taki telefon, skontaktujcie się z nami i poza numerem telefonu podajcie nam również datę i godzinę połączenia, a także wskażcie o jakie dane prosiła osoba wykonująca telefon. Na pewno sprawdzimy każde, Wasze zgłoszenie. Natomiast ze swojej strony jeszcze raz bardzo przepraszam Was za poprzednią informację. 

 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
NOTEARTBOOK
#1 Nowicjusz#

Dzisiaj był telefon o 12:21.

221678985 Pani znała maila i chciała NIP w celu weryfikacji właściela konta w sprawie współpracy z allegro. Tak.

oznacz moderatorów
yupiCOMP
#9 Pomysłodawca#

oho po zdemaskowaniu nagle się przyznajecie, allegro obsługują zielone studenciaki po szkoleniu? chyba tak. 

oznacz moderatorów
xman-x
#7 Wielbiciel#

To nie jest ich numer, gdyż siedzibę mają w Poznaniu, a to kierunkowy z Warszawy. Wiem, bo sam prosiłem ich o kontakt ze mną (jest taka możliwość), miałem problemy przy zapłacie, a niestety nie wszystko da sie wyjanić na czacie, bo można sie nie zrozumieć, zawsze wybieram rozmowę telefoniczną. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
pogotowie-it
#13 Ambasador#

Tak, allegro ma siedzibę w Poznaniu, ale także ma biura w innych miastach. Między innymi w Warszawie.

oznacz moderatorów
Client:109720005
#7 Wielbiciel#

https://ktodzwonil.info.pl/221678985/ Tutaj też ktoś stwierdził że numer telefonu allegro więc sprawa wyjaśniona

oznacz moderatorów
Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Może ktos zapodać linka do tych zgód marketingowych ?

Do mnie tez dzwonil konsultant by uzyskac zgody na dzwonienie 😉

Mowie, że jak chce to niech dzwoni przeciez i tak zadzwonil i zgodzilem sie  na te zgody

Teraz chcialbym to cofnąć

oznacz moderatorów
artello-handmade
#8 Zapaleniec#

Czy przedstawiciele Allegro kontaktują się telefonicznie z przedsiębiorcami posiadającymi konto na Allegro? Otrzymałam taki telefon rzekomo od pracownika Allegro z numeru 22 167 89 85.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@artello-handmade Cześć. Doradcy Allegro mogą kontaktować się z numerów: 

  • 221678851
  • 221678852
  • 221678985
  • 221678986
  • 221678854

Zaznaczę tutaj, że sam numer telefonu nie wystarczy, aby jednoznacznie zweryfikować, czy to połączenie jest bezpieczne i na pewno pochodzi od nas. Obecnie dostępne są narzędzia, które umożliwiają nieuczciwym osobom podszywanie się pod różne numery telefonów. 

Dla pewności zachęcam do skontaktowania się z nami bezpośrednio i podanie numeru telefonu, datę oraz godzinę połączenia — sprawdzimy, czy był to kontakt z naszej strony. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
woliniusz3
#9 Pomysłodawca#

Otrzymałem dziś telefon z numeru 221678985 rzekomo z Allegro o 12:09 z prośbą o potwierdzenie numeru NIP przypisanego do konta. Po moim zapytaniu do Pani o nazwę konta odpowiedziała że nie ma takich danych, a znała tylko nasz numer telefonu i adres e-mail. Czy to prawdziwy kontakt od Allegro?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@woliniusz3 Tak, możesz być spokojny. To był telefon od naszego przedstawiciela. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
woliniusz3
#9 Pomysłodawca#

Przepraszam lecz takie telefony nie są profesjonalne, aż dziwne że taka firma je wykonuje. Rozmówca nie zna danych, wygląda to jak telefon o wyłudzenie danych i wiele osób je tak zaznacza jak widać. Po co dzwonić i pytać o potwierdzenie NIP jak jest wpisany w koncie i można sobie odnaleźć nawet w internecie? Proszę to zmienić.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ przed chwilą maiłem też telefon od was 😉

  • 221678985

Dzień Dobry, tu allegro czy chcieli by Państwo otrzymywać reklamy drogą mailową czy telefoniczną, nie dziękuje to Do widzenia 😄 

Nie szkoda Wam na to czasu ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
brakestop
#13 Ambasador#

Weryfikują nas, czy żyjemy. Nasze emocje i wku....nie. Całe szczęście człowiek, nie sztuczka "yntylygyncja" Allegro.

oznacz moderatorów