anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy w przypadku anulowania reklamacji inpost allegro pomoże w napisaniu nowej reklamacji?

Client:109888331
#7 Wielbiciel#

Allegro nie chce pomóc z uszkodzona paczka, gdyż wcześniej zgłosiłem reklamację do inpost. Czy w przypadku odrzucenia reklamacji bądź anulowania allegro udzieli pomocy? Wina leży po stronie kuriera, allegro jednak odsuwa się od sprawy przez reklamację, która zgłosiłem. Chciałbym jednak pomocy allegro bo nie doczytałem, że jej świadczy... 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:109888331 skoro złożyłeś reklamację zaczekaj na decyzję przewoźnika , allegro nie ma żadntch podstaw , ani środków ,aby ją podważyć .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109888331 Jeśli złożono już reklamację, to poczekaj na jej rozpatrzenie przez Przewoźnika 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Hej.. @ko_alka no paaa... jak szybciutko odpowiedziałaś , a do mojego problemu nikt się nie kwapi odnieść https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/może-dmucham-na-zimne-a000kn90d2-a000kn3zn... 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Dzięki za podesłanie, zaraz tam zajrzę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:109888331
#7 Wielbiciel#
A jeżeli przewoźnik odrzuci reklamację, allegro pomoże w odwołaniu? Wina kuriera jest ewidentna.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zakup od firmy czy prywatnego?

oznacz moderatorów

Client:109888331
#7 Wielbiciel#

Prywatnego 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:109888331 Więc Allegro Ci nie pomoże.

oznacz moderatorów

Client:109888331
#7 Wielbiciel#

Gdybym zwrócił  się najpierw do nich sytuacja wyglądałaby inaczej, czy z prywatnymi sprzedawcami średnio chcą pomagać? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109888331 Nie będziemy podważać decyzji Przewoźnika, ale jeśli reklamacja zostanie odrzucona, to napisz do nas i zweryfikujemy tę sprawę pod kątem udostępnienia Ci formularza Allegro Protect. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów