anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowy zwrot otrzymany od sprzedającego

madziaaa1817
#7 Wielbiciel#

Chcę skorzystać z "darmowego zwrotu otrzymanego od sprzedającego" w ramach pakietu Smart, jednak podczas wypełniania formularza zwrotu muszę potwierdzić wysyłkę własną, aby przejść do kolejnego kroku. Proszę o informację, czy po kliknięciu wysyłki własnej będzie możliwość wysyłki w ramach pakietu Smart, zgodnie z informacją jaka jest na aukcji?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

kostas11
#21 Demiurg#

@madziaaa1817 a zakup był oznaczony smart, czy może darmowa dostawa sprzedawcy ? to nie sprzedawca oferuje darmowe zwroty tylko allegro w ramach pakietu smart i zgodnie z regulaminem 🙂

Kupiłaś w smart masz smarta ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

madziaaa1817
#7 Wielbiciel#

Nie mogę dodać screena z aukcji, w każdym razie kupiłam ze smartem (mam aktywny pakiet) i jest napisane, że zwrot ze smartem jest na koszt sprzedającego. 

Ale w formularzu zwrotu muszę kliknąć "wysyłka własna", żeby przejść do ostatniego kroku formularza i nie mam pewności, czy po tym będę mogła pobrać etykietę.

 

 

Koszt zwrotu

Koszt zwrotu zależy od tego, jaką metodę dostawy wskażesz podczas zakupu.

Metoda dostawy Koszt

Kurier DHL wysyłka z Niemiec

za darmo z pakietem

na koszt sprzedającego

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@madziaaa1817 jak dasz wysyłka własna to nie odstaniesz etykiety 😞 napisz do sprzedawcy bo może on oferuje na swój koszt zwrot i podeśle kuriera po paczkę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

madziaaa1817
#7 Wielbiciel#

Napisałam w pierwszej kolejności, ale sprzedający zamiast odpowiedzieć mi odnośnie przesyłki wysłał wiadomość z pytaniem, dlaczego chcę zwrócić towar 🙂 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@madziaaa1817 dziękuję, skonsultuję z zespołem tę sytuację, ale czy mogłabyś mi przesłać jeszcze zrzut ekranu gdzie masz do wyboru wyłącznie wysyłkę własną? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

madziaaa1817
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ wybieram ten zrzut ekranu w okienku z wiadomością, ale nie widzę, żeby się załadował 😞 

Treść jest taka:

 

Wysyłka własna

Potwierdź wysyłkę własną

Kliknij w przycisk "Wyślę produkty samodzielnie".

 

2. Odeślij produkty na adres wskazany przez sprzedawcę lub skorzystaj z darmowego zwrotu otrzymanego od sprzedającego

Adres do wysyłki zobaczysz na następnej stronie.

Otrzymasz go również na adres e-mail podany podczas zamówienia.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@madziaaa1817 niestety nie widzę tutaj Twoich zrzutów, a są mi potrzebne do wyjaśnienia tej sytuacji. Aby dodać zdjęcia wystarczy, że klikniesz w ikonę aparatu, zaraz obok ikony emotek. 

Zrzut ekranu 2023-03-29 o 14.58.47.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

madziaaa1817
#7 Wielbiciel#

 

@_HolaOla_  przez apkę się nie dało,dopiero przez przeglądarkę 🙂

Screenshot_2023-03-27-18-55-35-40_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@madziaaa1817 otrzymałaś także wiadomość mailową od nas w tej sprawie, więc sprawdź proszę swoją skrzynkę mailową. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@madziaaa1817 czy możesz podać mi numer zamówienia lub oferty, której dotyczy ten zwrot? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

madziaaa1817
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ 

Nr zamówienia: d40725c0-c8fe-11ed-bc5b-45800089f9

Numer oferty: 11326401659

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zakup ze Smartem to i zwrot darmowy ale nie dla każdej metody, więc sprawdź jak jest dostępna a jak nie da sie to pisz tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e

oznacz moderatorów