anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego dane w tytule aukcji różnią się od tych wyświetlanych w opisie?

kuba1550
#12 Orędownik#

Dlaczego Allegro nic nie robi ze sprzedawcami którzy oszukują co sprzedają ? Wpisuję słowo FFP3 w wyszukiwarkę to pojawia się już naliczyłem około 30 trafień na samej pierwszej stronie gdzie w tytule jest napisane FFP3, a w treści jest napisane FFP2. I to sprzedają osoby z ikonką Super Sprzedawca 😂 🤣

Jest śmietnik z ofertami i nikt nic nie robi. Jeżeli to jest dozwolone to będę też tak robił i sprzedając np. buty napisze w tytule Adidas, a w treści napisze że chodzi o buty z CCC. Zróbcie porządek nie tylko miliony z prowizji się liczą 😑

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

A3dam
#19 Nestor#

Za nieuprawnione użycie "Adidas" są paragrafy, bezpieczniej byłoby "typu adidasy".

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro samo nie jest w stanie takiej ilości pomyłek ogarnąć. Wolą jak ktoś sam zgłosi konkretną aukcję nieregulaminowo wystawianą to wtedy może aczkolwiek niekoniecznie zechcą ją usunąć.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Nie koniecznie to może być wina sprzedawcy, zdjęcie i tytuł aukcji ładuje Allegro na podstawie EAN, najlepiej zapytać sprzedawcę, bo może faktycznie sprzedawać FFP3

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@TATLOK Tytuł na podstawie EAN jest wyświetlany po lewej stronie, nad zdjęciem. Po prawej stronie jest tytuł, który wpisał sprzedawca. Zdjęcie również jest wyświetlane takie, jakie wrzuci sprzedawca, to z katalogu produktów jest tylko na stronie wyników. Mam rację, czy czegoś nie wiem (nie sprzedaję zawodowo)?

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@vonNogay Nie wiem czy masz rację bo nie jestem pracownikiem Allegro, żeby taj znać niuanse informatyczne Allegro. Tylko sugeruję możliwy błąd, a nie umyślne cwaniactwo sprzedawcy. Mam do tego prawo. 

Nie sprzedajesz zawodowo, a znasz takie szczegóły.... należało by się temu przyrzec. Może dlatego, że nie sprzedajesz wydaje ci się, że możesz mieć rację.

Sprzedając na Allegro wiem, że opis produktu mam prawidłowy, natomiast nijak się ma do tego który wyświetla Allegro w ponad 3000 moich ofertach, często jest zlepkiem różnych parametrów i innych rozmiarów wprowadzających klientach w błąd. Cudzych zdjęć na razie nie mam, ale to tylko kwestia czasu, gdyż nie wprowadzam hurtem produktów po EAN, choć tego na 100% nie wiem. Nie będę codzienne przeglądał ponad 5000 ofert, dla satysfakcji Allegro, które ma głęboko w poważaniu sprzedających i błędne wyświetlanie się ich ofert.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kuba1550 Oferty, które mogą naruszać zasady możesz zgłosić w tym miejscu. Allegro nie zmienia tytułów ofert. Pomyłka może wynikać z błędnego podpięcia produktu do oferty sprzedającego.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów