anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje konto zostało zablokowane?

Alicja3011
#7 Wielbiciel#

zablokowali mi konto. nie ma wytłumaczenia dlaczego. każą mi się zalogować, a ja mam zapisane hasło i sie nie wyługowuję . 

piszą, żebym napisała do nich, więc napisałam. na wszelki wypadek z 10 razy gdyby  nie zauważyli. 

Oni nie odpisują. 

Ja prawie nigdy nie sprzedaję. Czasem coś kupię. 

Z opłatami nie zalegam.  Place blikiem lub przelewem na konto. Nigdy za pobraniem.   

Piszę i piszę i piszę ...a konto zablokowane, zablokowane, zablokowane... a Allegro milczy milczy milczy 

Proponuję, żeby zatelefonowali ...nic, cisza  !  Ma ktoś pomysł co jeszcze mogę zrobić ? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Alicja3011 Cześć. Konsultanci odpowiadają na wiadomości zgodnie z kolejnością ich napływania. Nawet jeśli wysłałaś na wszelki wypadek 10 wiadomości, to nie wpłynie na czas ich odpowiedzi. 

Poza tym otrzymałaś w wiadomości prywatnej powód blokady - Twoje konto jest powiązane z wieloma innymi (również zablokowanymi już) kontami. Podstawą do nałożenia sankcji  jest art. 2.10 oraz 8.7 Regulaminu Allegro.

Twoje konto pozostanie zablokowane do czasu, aż sprawy na Twoich powiązanych kontach zostaną uregulowane.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Alicja3011
#7 Wielbiciel#

Znalazłam maila. Dawno się tak nie uśmiałam. Zarzuca mi się posiadanie kont, których nazwy nie potrafię nawet wymówić. 

Moje konto nie jest powiązane z niczym innym ani z nikim. Mam je już od kilkunastu lat 15 i nie mam żadnego innego.

Dlaczego ja mam mieć zablokowane konto, bo się komuś coś pomyliło? 

Nie mam innych kont i nie jestem wielbłądem ani jednego ani drugiego nie mam możliwości udowodnić.

Ale też nie można nakładać na mnie sankcji za czyny nie popełnione.

Potrzebuję kupić część do samochodu. To może Allegro ma jakiś innym pomysł żebym, miała taka możliwość. Zanim zostanę przeproszona za pomyłkę myślę, że stosownie jest zaproponować jakieś rozwiązanie awaryjne. 

 

 

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Jak nie sprzedajesz tylko kupujesz i zablokowali to znaczy że dla allegro nie jesteś godnym klientem. SMUTNE. Zamów części w innym miejscu, jest ogólnopolska świetna hurtownia powiedz że chcesz ceny jak na allegro to dostaniesz zniżkę. Być może niedługo wszystkich zablokują ale trzeba będzie jakoś nauczyć się z tym żyć.

oznacz moderatorów

Alicja3011
#7 Wielbiciel#

a gdzie jest ta ogólnopolska hurtownia, bo nie wiem. 

oznacz moderatorów

Alicja3011
#7 Wielbiciel#

może ktoś mnie zapyta czy mam jakieś inne konto? 

a co jeżeli nie mam, a teraz nie dajecie mi możliwości kupić część do samochodu, która potrzebuję. 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A zapytaj kto i jak to sprawdza, te powiązania, przecież tylko kupuje, może ktoś pomówił!🤔

oznacz moderatorów