anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego na etykiecie wysyłkowej nie można umieścić adresu mailowego lub telefonu kontaktowego

Waldomino52
#7 Wielbiciel#

Dlaczego na etykiecie wysyłkowej nie można umieścić adresu e-mail lub telefonu kontaktowego do kupującego. Miałem otrzymać przesyłkę pocztową, niestety system allegro wygenerował adres skrytki InPost zamiast domowego. Poczta nie mając możliwość powiadomienia mnie (brak danych j.w.) odesłała przesyłkę co zmusiło mnie do poniesienia dodatkowych kosztów.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Waldomino52 Czy możesz wskazać numer zamówienia, którego dotyczy Twoje zgłoszenie? Tego typu danych już nie umieszcza się an etykietach, ma to za zadanie ochronę danych osobowych. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@w_kiwi Ochrona to jest chyba jak się ich nie wyświetla bo sobie tego ktoś nie życzy ale jak sprzedawca sam chce podać swoje dane kontaktowe to raczej zrzeka się takiej ochrony i należało by to umożliwić.

oznacz moderatorów

Waldomino52
#7 Wielbiciel#

Codziennie otrzymuje setki informacji-reklam-propozycji na mail - telefon. Dlatego "rzekoma ochrona" brzmi bzdurnie. Oto jaką informację otrzymałem od sprzedawcy:

Witam
przesyłka nie dotarła do Pana, została zwrócona bez próby doręczenia

Pozdrawiamy serdecznie
Specjalista ds. obsługi klienta Justyna Pławska
CosmoTel

Oraz nr przesyłki:

PRZEWOŹNIK I NUMER PRZESYŁKI

Poczta Polska
00659007730620887592


ul. Władysława IV 7a
76-200 Słupsk

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Waldomino52 przecież to się kupy nie trzyma , sprawdź w szczegółach zakupu jaką przesyłkę wybrałeś .

oznacz moderatorów