anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego na jednej - przedzielonej -stronie aukcji są prezentowane różne przedmioty

mediaturbo
#8 Zapaleniec#

Od jakiegoś czasu na 2/3 strony jest w szczegółach opisywany przedmiot a z boku na 1/3 inny, spiesząc się z zakupem zapłaciłem za coś czego nie chciałem kupić, aukcja 13892431676, być może jest więcej kupujących, którzy w wyszukiwarkę wpisują poszukiwany produkt, wyświetla się strona, kupują a dostają coś innego

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@mediaturbo kupujesz to co jest po prawej i w opisie, parametry i to co jest nad zdjęciem jest z katalogu allegro nie zawsze poprawnie podpięte 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mediaturbo
#8 Zapaleniec#

Tak, teraz wiem ale niepotrzebnie , pewnie dosyć sporo rzadko kupujących , ma z tym kłopot, nie wszystkie innowacje są dobre

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

To po prawo i w opisie sprzedaje sprzedający. To po lewo to tzw katalog allegro nazywany zdrobniale burdelikiem przez użytkowników. Ludziki wpisują tam co chcą. Inne ludziki wysyłają swoje poprawki, jedne akceptują inne nie. Do tego jeszcze domieszają serwerowe roboty poprawiające np kategorie oraz odpinające i podpinające aukcje do innych katalogów weług własnych "widzimisię" i się robi takie coś. Rekordowe absurdy to były jak gościu wykupił kod EAN do wkładu do lusterka samochodowego, założył swój katalog, a po roku dowiedział się‚ że sprzedaje skrzynie biegów xD. No tak sobie ktoś poprawił to w międzyczasie i takich przypadków jest więcej... 

Rady na to tylko takie: szukaj przez google na allegro prędzej znajdziesz i czytaj opis bardzo dokładnie... Allegro niestety nie ma zamiaru się tego pozbyć. 

oznacz moderatorów

mediaturbo
#8 Zapaleniec#

Dobre, to ja jeszcze nie najgorzej kupiłem, ale Allegro powinno tego bubla wyeliminować albo przynajmniej ten dodatek powinien być gdzieś na końcu, malutką czcionką, tak jak umowy bankowe

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wprowadzenie takiego bubla pewnie miało jakiś jasny plan i było przemyślane no bo raczej tak na pałę to żadna porządna firma by czegoś takiego nie zrobiła. Każdy chaos ma swój cel.

oznacz moderatorów