anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie dostałem zwrotu pieniędzy po 8 dniach?

Client:106912917
#7 Wielbiciel#
  • Dnia 31.07.2023 został wykonany przez sprzedającego zwrot środków, potwierdzenie dostałem ale nadal pieniędzy na moim koncie niema. Co moge w takiej sytuacji zrobić? Kontaktowałem sie z allegro w tej sprawie ale to nic nie dało
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:106912917 a nie płaciłeś przypadkiem Allegro Pay ? kasa wraca tam skąd wyszła 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:106912917
#7 Wielbiciel#

Płaciłem kartą visa

oznacz moderatorów

Client:106912917
#7 Wielbiciel#

Płaciłem kartą Visa

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:106912917 powinny wrócić na konto przypisane do karty, a maila dostałeś od allegro czy od sprzedawcy że zlecił ?

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:106912917
#7 Wielbiciel#

W wiadomościach allegro jak i w mailu dostałem potwierdzenie zwrotu, zwracałem sie z tym do allegro to potwierdzili ze został wykonany, data zwrotu minęła wczoraj.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:106912917 Zwrot środków na kartę płatniczą powinien się pojawiać w ciągu 7 dni.

Cytując pomoc allegro:

"W większości banków informację o zwrocie zobaczysz na wyciągu lub w historii transakcji obok daty zakupu zwróconego produktu. W niektórych przypadkach informacji tej nie zobaczysz jednak od razu po zwrocie. Może być ona widoczna dopiero po zakończeniu okresu rozliczeniowego."

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:106912917 podaj proszę numer zamówienia, którego to dotyczy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:106912917
#7 Wielbiciel#

968fd3c0-2acb-11ee-9948-a1d5219049b5

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:106912917 dziękuję! Sprawdziłam to i w naszym systemie zwrot zaksięgował się poprawnie, został zlecony 27.07.2023 roku. Płaciłeś z Apple Pay, więc zwrot powinien wpłynąć  na konto przypisane do tej usługi, sprawdź to proszę. Jeśli go tam nie będzie poproszę o informację. Prześlemy do Ciebie potwierdzenie tego zwrotu, abyś mógł wyjaśnić tę sprawę z bankiem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów