anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę robić zakupów na Allegro?

SZYPER54
#7 Wielbiciel#

od kilku dni pracownicy allegro blokują mi udział w licytacji ,gdy chcę licytować pojawia się plansza i informacjami  o podaniu nr telefonu, chciałbym podkreślić ,że nie prowadzę działalności gospodarczej kupowane przedmioty służą mi jako przedmioty użytkowe ,kilka razy pisałem , że kilka lat temu zrezygnowałem z posiadania telefonu ,nie stać mnie na opłacanie dodatkowych rachunków ,te argumenty nie docierają , czekam na wypowiedz w tej sprawie pracownika allegro , dlaczego człowiek który nie ma telefonu nie może korzystać z usług allegro 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

SZYPER54 uwiarygodnienie , to jest odpowiedź .

oznacz moderatorów

SZYPER54
#7 Wielbiciel#

raczej  eliminacja konkurencji 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

SZYPER54 a co masz na myśli , jeśli licytowanie w celu zablokowania konkurencji to gratuluję pomysłu. Allegro blokuje konta użytkonikom , którzy nagminnie nie finalizują transakcji , po to numer telefonu . Jest to ujęte w regulaminie allegro ,który akceptujesz lub nie .

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@SZYPER54 Spróbuj wpisać 000 000 000 miałem takiego klienta co miał taki numer podany i mógł kupować.

oznacz moderatorów

SZYPER54
#7 Wielbiciel#

to są bardzo poważne sprawy  a  nie kabaret , masz zdolności aktorskie  zmień prace 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@SZYPER54 Powyżej 1000 PLN jest chyba prośba o autoryzację. Ostatnio jest bardzo dużo zgłoszeń licytujących i nie kupujących potem. Może Ci się zdarza, ze na drugi dzień już nie pamiętasz że coś wygrałeś i trzeba zapłacić, odebrać wygrany przedmiot? 😉

Fajnie by było, gdy allegro wdrożyło ten system dla kont które potem rezygnują z zakupu po wygranej licytacji. 

Rezygnacja z posiadania telefonu? 😂 Ale komputer i internet jest ok i tańszy? 🤣 Mogę Ci udowodnić, ze telefon z dostępem do internetu (jakieś 10GB) darmowymi rozmowami i smsami, bez abonamentu z miesięcznym wypowiedzeniem będzie Cię kosztował mniej niż 20 PLN miesięcznie 😄 Też do mnie to nie przemawia 😄 Dla mnie to ściema 😄

 

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@ZibiK30 Też mi się wydaje że ten klient szczery nie jest tylko w coś gra .

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@mwmonety Ktoś, kto wybiera życie bez telefonu to również trzyma się z dala od internetu a zwykle tacy ludzie nawet TV nie posiadają i nie chcą żyć nowoczesną techniką multimedialną. Tacy ludzie zwykle wyzbywają się wszystkiego poza telefonem, który zawsze jest jakąś ostatnia deską "ratunku" Nie trzeba go używać, ale posiadać zawsze warto.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

SZYPER54
#7 Wielbiciel#

twoje wypociny są bez sensu ,logiki ,co ma piernik  do wiatraka ,chcesz to masz telefon ,nie chcesz to nie masz telefonu ,co to ma wspólnego  z zakupami przez allegro ,

oznacz moderatorów

SZYPER54
#7 Wielbiciel#

kupiec jest od tego by kupić i zapłacić , to tak trudno zrozumieć o jakiej szczerości i grze mówisz , mnie zablokowano brania udziału w licytacji ,zarazem kupna , i nikt nie udzielił mi sensownej odpowiedzi  dlaczego tak się stało ,trudno napiszę pismo do zarządu  Allegro , o wyjaśnienie tej sprawy ,

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SZYPER54, widzę, że otrzymałeś od nas odpowiedź w prowadzonej korespondencji mailowej.

Tak jak powiedział @ZibiK30 - tego typu weryfikacja jest niezbędna, jeśli licytujesz jednocześnie przedmioty na kwotę przekraczającą 1000 zł.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów