anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę zapłacić przez Google Pay

Mr_Marianos
#7 Wielbiciel#

Nie mogę zapłacić za zakupy, błąd OR_BIBED_08, lub kod błędu 8 jak ktoś woli. Dane aplikacji wyczyszczone. Dzieję się to tylko z aplikacją Allegro. Co jeszcze mogę zrobić ?

 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Mr_Marianos Którego zamówienia dotyczy ten problem? W którym momencie pojawia się informacja o błędzie?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Mr_Marianos
#7 Wielbiciel#

Dzieje się to niezależnie od zamówienia. Chcę spłacić AllegroPay

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Mr_Marianos W którym momencie dokładnie pojawia się komunikat o błędzie? Prześlij zrzut ekranu z widokiem tego problemu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Mr_Marianos
#7 Wielbiciel#

Robienie zrzutu ekranu w aplikacji allegro jest niemożliwe, aplikacja to blokuje.
Po wybraniu metody Płatności (karta płatnicza) i próbie zapłacenia pojawia się ten błąd.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Mr_Marianos Czy błąd pojawia się jeszcze w aplikacji czy po przejściu na stronę operatora płatności? Bez zrzutu lub filmiku obrazującego problem weryfikacja nie będzie możliwa.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Mr_Marianos
#7 Wielbiciel#

Błąd pojawia się po kliknięciu "Dalej" w ekranie GPay (niby coś się ładuje a później błąd). Ta sama metoda poprzez przeglądarkę (PC) działa bez problemu.

Jaka to weryfikacja będzie dokonana przez zrzut ekranu?
Aplikacja sama w sobie blokuje dostęp do robienie zrzutu ekranu czy filmuCleanShot 2024-04-24 at 14.37.22@2x.jpg, ale jest to niezbędne ?!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mr_Marianos Aplikacja nie blokuje takiej możliwości, najwidoczniej nie zezwalasz na ten dostęp na swoim urządzeniu. Z jakiego urządzenia korzystasz i z jakiej wersji aplikacji Allegro?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Mr_Marianos
#7 Wielbiciel#

Taka informacja się pojawia podczas próby wykonania zrzutu ekranu.
Korzystam z wersji 16/04, android 14 aktualny, samsung a 52.  CleanShot 2024-04-24 at 15.38.44@2x.jpg

oznacz moderatorów

Mr_Marianos
#7 Wielbiciel#

Aplikacje, które obsługują poufne dane, takie jak aplikacje bankowe, mogą nie zezwalać na zrzuty ekranu, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do informacji o użytkowniku.

To normalne gdy płatność ma być dokonana, wiec wykonanie zrzutu ekranu może być niemożliwe, ja nic nie blokuję. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Mr_Marianos Proszę, dodaj zrzuty jeszcze przed wyborem płatności, abyśmy dokładnie widzieli, co zaznaczasz. Zamiast zrzutów może być też nagranie ekranu, abyśmy widzieli kolejno wykonywane kroki. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Mr_Marianos
#7 Wielbiciel#

Aplikacje do nagrywania ekranu nie działają w momencie wybierania metody płatności i czym wspomniałem wcześniej. Czy aplikacja Allegro nie ma logu, który zapisuje błędy, na podstawie których, osoba która dostanie ten log może go odczytać, tylko zrzut czy nagranie ekranu jest rozwiązaniem?

Filmu nie da się dodać 
CleanShot 2024-04-24 at 19.22.38@2x.jpg

oznacz moderatorów

Mr_Marianos
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Mr_Marianos Dziękuję!

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Mr_Marianos
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, czy wiadomo już jak rozwiązać problem ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mr_Marianos Sprawdziliśmy to na różne sposoby i nie jest to problem u nas. Proces płatności zatrzymuje się po stronie Google Pay, jeszcze przed finalizacją u nas.

Zlokalizowaliśmy odpowiedź od Google w sprawie podobnego zgłaszanego problemu:


OR-BIBED means your bank declined the payment or attempt. Google Wallet isn't being used here, you're using Google Pay. We can't really help with that, you need to resolve the issue with your bank.

Skontaktuj się ze swoim bankiem lub supportem Google Pay: https://support.google.com/googlepay/?hl=pl#topic=12369512 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów