anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie otrzmałam zwrotu właty od sprzedawcy?

Kanadyjka5
#7 Wielbiciel#

Omyłkowo zapłaciłam dwukrotnie za ten sam towar łącznie 1550 pln Towar pojedynczy. otrzymałam Natomiast za drugi 775 pln z propozycją by sprzedawca przelał mi do mego konta 775 pln to nie mam żadnej odpowiedzi ani kasy na koncie Kanadyjka 5

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

Kanadyjka5 Jeśli robiłaś szybki przelew przez payu , to nie ma takiej możliwości aby sprzedawca otrzymal podwójną zapłątę . Jeśli minęły 3 dni od wysłania przedlewu , a środki nie powróciły na konto reklamacje składaj pośrednikowi w płatności .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Kanadyjka5 Piszesz niejasno. Zapłaciłaś za towar i dwa razy pobrało Ci z konta tę samą opłatę? Jedna z wpłat wróci na Twoje konto automatycznie w ciągu 3 dni. Nigdzie nie musisz tego zgłaszać. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kanadyjka5 już wyjaśniam. 
Nie zapłaciłaś dwa razy, tylko złożyłaś osobne dwa zamówienia u tego samego sprzedającego i oba są realizowane. Zostały do Ciebie nadane dwie przesyłki. 
Wejdź proszę tutaj i przy jednym z tych zamówień wybierz szczegóły, a następnie "zwróć zakup", wypełnij formularz i nie odbieraj przesyłki. Wróci do nadawcy i otrzymasz zwrot wpłaty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów