anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nikt z Allegro się jeszcze ze mną nie skontaktował odnośnie zwrotu pieniędzy?

Client:89316258
#7 Wielbiciel#

W dniu wczorajszym miał się ze mną skontaktować ktoś z Allegro do tej pory nie dostałam żadnego meila w sprawie zwrotu gotówki 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:89316258 Coś więcej?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:89316258
#7 Wielbiciel#

Wczoraj jeden zmoderatorow napisał ,że ktoś z Allegro skontaktuje się ze mną w sprawie zwrotu pieniędzy za zakup towaru ,którego nie otrzymałam. Mimo iż przelałam pieniądze na konto sprzedającego ciągle było "oczekuje na zapłatę"dzwoniłam do sprzedającego on powiedział ,że mam się kontaktowac z allegro, ponieważ wina leży po ich stronie. Tylko jestem ciekawa jak dostanę zwrot skoro przelew był tradycyjny a nie przez blik czy karta.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:89316258 Z tego co widzę, to nie pracownik Allegro miał się z Tobą kontaktować, tylko Operator. Sprawdź swoją skrzynkę mejlową. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:89316258
#7 Wielbiciel#

Na meilu nie mam żadnego meila. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:89316258 Skontaktowaliśmy się z Tobą w tej sprawie mejlowo (korespondencja numer 23790344). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ELMIX-SHOP
#12 Orędownik#

Za mało danych, żeby ktoś ze społeczności mógłby Ci udzielić konkretnej odpowiedzi. 

W tym przypadku - licz na odpowiedzi moderatorów.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:89316258 zwrotu pieniędzy od allegro czy sprzedającego ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:89316258 Cześć 🙂 O jaki zwrot pieniędzy chodzi? Opisz swoją sprawę, pomożemy Ci. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów