anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego otrzymuję maile o niedostarczonych wiadomościach?

szczur42
#1 Nowicjusz#
  • Dzień dobry. Od jakiegoś czasu przychodzi mi email z wiadomością że moja wiadomość z mojego adresu email nie została dostarczona ale ja nie wysłałem żadnej wiadomości do nikogo. W zakładce dodatkowe adresy email wyskakują mi jakieś dziwne adresy email których wogule nie wpisywalem  . 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@szczur42 Od kliku dni inne osoby zgłaszające tu podobne problemy, czyli otrzymywanie wiadomości z informacją o niedostarczeniu wiadomości, nie doczekały się wyjaśnienia. Być może to jakiś błąd Allegro.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderator
Moderator

@szczur42 usuń proszę podejrzane maile z zakładki Moje adresy e-mail, zmień hasła na pocztę mailową i na konto Allegro, a także włącz logowanie dwustopniowe. Wyloguj też swoje konta ze wszystkich urządzeń (na Allegro możesz zrobić to w tym miejscu).
@xyz96 w tym momencie nie potwierdzamy błędu na stronie. Rzeczywiście, pojawiły się zgłoszenia z podobnym problemem - być może jest to atak spamerski. Monitorujemy sytuację.

Ola
Moderator
oznacz moderatorów

iknowyousowell
#1 Nowicjusz#

Mam ten sam problem, wszystkie hasla pozmienilem i wylogowalem sie ze wszystkich urzadzen itd itp. Po wejsciu na zakladke z adresami email wyswietlaja mi sie 4 dziwne adresy, nie akceptuje ich, kasuje je, odswiezam strone i znow to samo. Problem jest po Waszej stronie Allegro. 

oznacz moderatorów