anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego otrzymuje faktury na niewłaściwe dane?

Client:47836768
#7 Wielbiciel#

Zaznaczyłem Chcę otrzymać fakturę przy zakupie, i są tam dane firmowe wypisane! a sprzedający ich nie widzą i wypisują dane odbiorcy i ani nipu nie napiszą, więdz halo allegro naprawcie to bo coś wam albo mi coś nie działa!

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:47836768
#7 Wielbiciel#

ta opcja Chcę otrzymać fakturę, chyba wam nie działa 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A jakie masz dane do FV na swoim koncie? Jak zaznaczasz FV to tam masz możliwość wpisania danych do FV.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:47836768 były już takie przypadki, podaj numer zamówienia to  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  zerkną co gdzie problem 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:47836768
#7 Wielbiciel#

NUMER ZAMÓWIENIA

d2252320-0a98-11ee-ba88-a93e4cd4975c
oznacz moderatorów

Client:47836768
#7 Wielbiciel#

pamiętam że kiedyś nie miałem z tym problemu, a teraz sprzedający nie widzą moich danych firmy, tylko dane moje mają, no i ani korekty mi nie chcą zrobić. a przy zrealizowanej transakcji ja chyba noty korygującej nie mogę.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Możesz ale nie możesz zmienić nabywcy z jednego na drugiego tylko swoje dane- nazwisko adres itp

oznacz moderatorów

Client:47836768
#7 Wielbiciel#

dobra teraz mi ta opcja Chcę otrzymać fakturę znikła całkowicie przy zakupie, czyli jak coś nie działa to to usuwacie fajnie świetnie beznadziejnie!! jak to tak pójdzie to **piiip** przejmie rynek.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47836768 Cześć 🙂 Sprawdziłam to na obu swoich kontach i nie potwierdzam problemów z widocznością sekcji fakturowej.

ko_alka_0-1687600693666.png

Czy możesz przesłać mi zrzuty całego ekranu? Może być prywatnie na spolecznosc@allegro.pl (będę bardzo wdzięczna za dołączenie linku do tego wątku). Sprawdzę, co się dzieje i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów