anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego po zakupie przekierowanie płatności jest tylko do PKO 24 a nie do płatności peopay

MAMY ROZWIĄZANIE!
Sylwek33-S1
#7 Wielbiciel#

Od jakiegoś czasu nie mogę robić przelewu przez płatność peopay tylko przekierowanie jest do pekao24

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34
LEW433
#21 Demiurg#

🤔

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sylwek33-S1 czy kontaktowałeś się w tej sprawie z wydawcą aplikacji PeoPay?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Sylwek33-S1
#7 Wielbiciel#

Tak kontaktowałem się i odpowiedź uzyskałem by kontaktować się z serwisem allegro 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sylwek33-S1 Czy ten problem występuje wyłącznie przy płatnościach za zakupy na Allegro? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Sylwek33-S1
#7 Wielbiciel#

Tak 

Wczoraj robiłem przelew za usługę internetu przez Interia rachunki i zostałem przekierowany do płatności gdzie była opcja pko24 i płatność przez peopay 

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sylwek33-S1 Rozumiem, dziękuję. Skonsultuję tę sprawę i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sylwek33-S1 Jeszcze jedno pytanie - wybierasz płatność z bankiem Pekao i przenosi Cię na stronę Pekao24? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Sylwek33-S1
#7 Wielbiciel#

Tak dokładnie przenosi na stronę z pekao24

oznacz moderatorów
Sylwek33-S1
#7 Wielbiciel#

Problem występuje gdzieś około tygodnia wcześniej było wszystko w porządku po przekierowaniu do banku było pekao24 jak i również peopay 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sylwek33-S1 Sprawdziliśmy tę sytuację po swojej stronie. Po wyborze banku zostajesz przeniesiony na stronę banku. Nie mamy wpływu na działanie aplikacji bankowej, zatem będziesz musiał ponownie zwrócić się do wydawcy aplikacji w tej sprawie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Sylwek33-S1
#7 Wielbiciel#

Dziękuję pozdrawiam

oznacz moderatorów
FamilyAcc
#1 Nowicjusz#

Witam, czy dostałeś może odpowiedź z banku w tej sprawie? Mam tą samą sytuację i nie ukrywam że jest to bardzo niewygodne

oznacz moderatorów
EvitaKO
#8 Zapaleniec#

Ja mam taki sam problem-czy ktos wie o co tu chodzi??

oznacz moderatorów
EvitaKO
#8 Zapaleniec#

Ja dzwonilam do banku i odesłali do allegro. W sumie -to Allegro podaje linki...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@EvitaKO przykro mi, ale nie mamy możliwości sprawdzenia tego, ponieważ jest to aplikacja nie należąca do nas. 
Poprosiłam jeszcze o konsultację z operatorem płatności, być może to nakieruje nas na rozwiązanie problemu, gdy tylko otrzymam odpowiedź, wrócę tutaj z informacjami.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
EvitaKO
#8 Zapaleniec#

Dziękuję

oznacz moderatorów
FinQa
#2 Obserwator#

Problem nie jest z aplikacją, bo ta sama sytuacja jest po przekierowaniu w przeglądarce (Komputer: sprawdzałem czyste bez dodatków; firefox; chrome; opera), zniknęła opcja skanowania kodu QR (Zapłać za pomocą aplikacji) przy okienku logowania.
Więc wygląda to na problem z komunikacją allegro>operator>bank.

oznacz moderatorów
vivaldi999
#7 Wielbiciel#

Widzę że allegro dalej bagatelizuje problem z  płatnością peopay. Lenie mają to gdzieś -  wielokrotnie pisałem do banku otrzymując tę samą odpowiedź - że aplikacja działa prawidłowo - w sumie płacę za pośrednictwem peopey cały czas  i tylko na allegro jest problem - szkoda bo  banku nie będę zmieniał ....

oznacz moderatorów
Rafal05_11
#2 Obserwator#

Mam ten sam problem. Widzę że allegro nie ma zamiaru nic z tym zrobić ....

oznacz moderatorów