anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego po zwrocie zamówienia nie otrzymałam z powrotem monet?

jolaejsi
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, dokonałam zakupu NUMER ZAMÓWIENIA 2274f7a1-27dd-11ed-892e-590dd206b244, użyłam 10 monet. Towar zwróciłam, ale monety nie wróciły na moje konto, dlaczego? Pozdrawiam Jolaejsi

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

Wrócą, jak sprzedajacy zwróci środki to i monety wrócą.

oznacz moderatorów

jolaejsi
#8 Zapaleniec#

nie wróciły

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jolaejsi sprawdziłam, że sprzedający zwrócił wpłatę za to zamówienie, a kupon jest dostępny do 22.09.2022, zobaczysz go tutaj oraz na formularzu płatności i dostawy, w części Twoje zniżki, po wybraniu płatności z góry.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jolaejsi
#8 Zapaleniec#

tak sprzedający zwrócił pieniądze, ale 10 monet winno rócić na moje konto.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jolaejsi monety nie wrócą na konto, ale otrzymaszłaś kupon równy kwocie wymienionych monet. Czy widzisz go w tej zakładce oraz na formularzu płatności i dostawy, w części Twoje zniżki, po wybraniu płatności z góry?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jolaejsi
#8 Zapaleniec#

rozumiem, ale mnie nie interesują wasze polecajki, nie chce kupić tego co oferujecie, chcę moje 10 zł na koncie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jolaejsi to nie są polecajki to jest kupon z 10 monetami do wykorzystania na dowolny zakup na Allegro 🙂 Aby obniżyć cenę zakupu możesz skorzystać z monet, aby to zrobić, wymieniasz je na kupon, gdy zwracasz przedmiot to wraz ze zwrotem wpłaty od sprzedającego, powraca kupon. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jolaejsi
#8 Zapaleniec#

chcę go widzieć na swoim kocie, miałam już taką sytuację

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jolaejsi jest widoczny na Twoim koncie,  TUTAJ. Czy masz na myśli to, że chcesz aby ten kupon został wymieniony z powrotem na monety? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jolaejsi
#8 Zapaleniec#

ta rozmowa zaczyna mnie wku .... mam w sumie 17 monet widzę 7 mam to rozrysować !

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jolaejsi okej to jeszcze raz. Aby monety obniżyły koszt zakupu trzeba je wymienić na kupon. Gdy płaciłaś za zakup w zamówieniu nr 2274f7a1-27dd-11ed-892e-590dd206b244 użyłaś 10 monet, czyli wymieniłaś 10 monet na kupon. 
Po zwrocie wpłaty za to zamówienie monety nie wróciły na Twoje konto, wrócił kupon na 10 monet. Więc masz 7 monet - TUTAJ oraz kupon wymieniony z 10 monet, który miałaś - TUTAJ, co razem dawało 17. 
Kupon z monet wykorzystałaś wczoraj w zamówieniu nr 77262531-32c8-11ed-aba1-0f48811f2bc1, dlatego teraz już go nie masz. Masz 7 monet. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jolaejsi
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

już koleżanka Pani mi wytłumaczyła, że mionety zamieniają sie w kupon i takiej retoetki nakeżało użyć. Miałam taką sytuację , wtedy monety wróciły na moje konto w firmie monet nie kuponu. Dziękuję i pozdrwiam 

oznacz moderatorów