anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego przycisk AllegroPay - "spłać" jest nieaktywny w aplikacji Allegro?

DarkMartin2
#8 Zapaleniec#

Witam. Dlaczego przycisk AllegroPay - "spłać" jest nieaktywny w aplikacji Allegro. Wcześniej była możliwość spłaty w aplikacji? Opcja nie jest już dostępna?

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Spróbuj z kompa albo z pozycji przeglądarki. Pamiętaj że musisz spłacić bo naliczą odsetki.

oznacz moderatorów

DarkMartin2
#8 Zapaleniec#

Dzięki za info. Spłacam przed terminem. Tylko w aplikacji było to wygodne a teraz nie działa. Raz chyba spóźniłem się kilka dni ale nie było odsetek. Zapomniałem przez to że nie działał mi przycisk 'spłać' w aplikacji. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@DarkMartin2 Poszukaj w mailach umowy z Allegro Pay - masz tam nr konta do wcześniejszych spłat. Wejdź do banku i zrób zwykły przelew, inaczej naliczą Ci odsetki. 

oznacz moderatorów

DarkMartin2
#8 Zapaleniec#

Dzięki. Chyba pozostanie tylko ta opcja. Chociaż interesuje mnie czemu nie działać płatność z poziomu aplikacji.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@DarkMartin2 Cześć. Przycisk [spłać] może być nieaktywny ze względu na nieaktualną wersję aplikacji. Zaktualizuj proszę swoją aplikację - a jeśli problem wciąż będzie występował, to napisz mi proszę z jakiej wersji aplikacji korzystasz i z jakiego urządzenia. 

Żeby sprawdzić wersję aplikacji wejdź w Moje Allegro --> Konto --> O programie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów