anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego sprzedawca ma w głębokim poważaniu klienta?

MAMY ROZWIĄZANIE!
JohnnyKnoxville
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Witam.

Kilka dni temu, u JRKSPORT_KRK, zakupiłem pedały do roweru. Paczka została nadana 7 czerwca. Z jakiegoś powodu, kurier jej nie odebrał. Rozpocząłem dyskusję. Jako pierwsze, dostałem linka do śledzenia. Poprosiłem o konkrety. Obiecali, że wyjaśnią sprawę w poniedziałek. W poniedziałek, kurier odebrał paczkę. Sprzedawca zaś, olał całkowicie temat. Paczka poszła to poszła i nie ma co sobie zawracać gitary. Prowadziłem już kilka dyskusji, ale to jest pierwsza, w której mnie olano. Do tej pory, wydawało mi się, że to sprzedawcy powinno zależeć na tym by jak najszybciej wyjaśnić sprawę, co może zaowocować tym, że klient w przyszłości znów zrobi u niego zakupy. W tym wypadku, na pewno tak się nie stanie.

Czy moglibyście się dowiedzieć, dlaczego "sprzedawca" mnie olał? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

@JohnnyKnoxville możesz nam zdradzić jaką przesyłkę wybrałeś ?

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

pewnie dlatego że wybrałeś przewoźnika one

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Jak to allegro one albo obecnie strajkująca poczta to to obecnie nie dziwi choć oczywiście nie popieram. Pierwsze jest przymusową metodą dostawy do smarta. W standardzie jest ginięcie paczek na 2 tygodnie, szybkie zwroty nawet bez dostarczenia do boxów itp xD. Chyba nie da się znaleźć sprzedawcy, który włączył by to dobrowolnie, włączają bo smart to połowa zamówień, a później bluzgają ile wejdzie. Allegro ma to głęboko w poszanowaniu... Generalnie sprzedawca już wie, ze jak zwykle go oleją i będzie znowu za cudna jakość allegro odpowiadał... Każdy ma dość. Poczta obecnie też do pewnych metod nie należy. Mnie np ostatnio rzucili paczkę na ławkę przed drzwiami i nawet dzwonka nie wcisnęli do drzwi. Jakby ktoś sobie zabrał to nawet nic udowodnić nie miałabym jak, bo figuruwałoby jako dostarczone. A nie miałam najgorzej, bo doszło szybko, niektóre wsiąkają na długo...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@JohnnyKnoxville rozumiem, zapoznałam się z dyskusją i sprzedający odpowiedział na Twoją ostatnią wiadomość, następnie są powiadomienia od nas o nadaniu przesyłki.
Przesyłka dzisiaj jest w doręczeniu, nie za bardzo rozumiem skąd poczucie, że sprzedający Cię olał.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

może nie użył dedykowanych narzędzi w zaistniałej sytuacji .😂

oznacz moderatorów
JohnnyKnoxville
#8 Zapaleniec#

No właśnie nie odpowiedział. Napisał, że dowie się w poniedziałek. Paczka poszła, to poszła. A jak już wspominałem, prowadziłem kilka dyskusji i ZAWSZE dostawałem konkretną odpowiedź. Zresztą nie tylko ja narzekam na tego "sprzedawcę". Poszukałem w necie i okazało się, że inni też mają problem by się z nim skontaktować. 

I fakt - wybrał paczkomat Allegro. Nigdy nie było z tym problemu. No - może jeden mały. Mop zamówiony w sklepie opalkadlafirm, wrócił do Nadawcy (został ponownie wysłany do mnie InPostem). Gdy już dotarł, okazało się, że został spakowany w dużą paczkę i poprostu się nie zmieścił. I tu oczywiście nie mam absolutnie do nikogo pretensji.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@JohnnyKnoxville co miał Ci odpowiedzieć , w odpowiedzi na interwencję sprzedawca otrzymuje zwykle taką oto wklejkę ...standard allegro .

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@JohnnyKnoxville Sprzedawca nie ma wpływu na tempo pracy dostawcy i zanim się wybierze formę dostawy warto poczytać opinie o danym dostawcy. Sprzedawca zapewne nie miał zamiaru cię olewać tylko jedynie co to może podać numer nadania do śledzenia przesyłki a w żaden sposób nie jest w stanie pogonić krnąbrnego dostawcę. Jak chcę coś mieć szybko i bezpiecznie to szukam sprawdzonego dostawcy .

oznacz moderatorów