anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego tak trudny jest kontakt z Allegro w przypadku problemów ze sprzedającym.

alexandra27112
#7 Wielbiciel#

Kupiłam MIKSER PLANETARNY FIRMY KERCH na Allegro i niestety po parokrotnym użyciu( 4-5 razy)trzepaczka rozpadła się.Element łączący z ramieniem urządzenia odłamał się od metalowych części,które biły pianę,śmietanę.Po wielu interwencjach w firmie [edycja] poproszono mnie o wysłanie zdjęcia.Wysłałam nawet parę i nic.Czekam już kolejny tydzień i coraz dostaję zawiadomienia,że trzepaczkę mogę dokupić w cenie 69 złotych(pewnie+15 zł.koszty przesyłki)Allegro DZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA TRANSAKCJI a konkretnie pani Klaudia odezwała się na moją skrzynkę mailową poprosiła mnie o zrzuty z korespondencji z etanio_pl i wszystko odesłałam maiem zwrotnym d pani Klaudii.Ale nie,nie to nie tak,bo powinnam zrobić zrzuty na formularz kontaktowy.Coś próbowałam ale nie wiem czy poszło.Allegro POMOC?Jakaś farsa!!!Zamiast ułatwić to piętrzą trudności,bo [edycja] jest dla nich ważnym kontrahentem.Wydawałoby się,że 69 zł.to nie jest wysoka cena.Ale mogłabym dokupi trzepaczkę po paru latach przy eksploatacji przemysłowej.Myślałam,że firma KERCH jest dobrą,rzetelną firmą.Niestety,podobnie jak [edycja],NIE!    

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@alexandra27112 Cześć. 🙂 Bardzo mi przykro, że spotkała Cię taka sytuacja. Zweryfikujemy tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@alexandra27112 Dziękuję za cierpliwość. 🙂 Zweryfikowaliśmy tę sprawę. W korespondencji 29487806 przesłałaś nam tylko zdjęcia towaru, nie przesłałaś zrzutów ekranu z korespondencji (o co zostałaś poproszona). 

W pierwszej kolejności powinnaś zgłosić reklamację do sprzedającego, czyli opisać wady towaru i swoje roszczenia. Jeśli w ciągu 14 dni sprzedający nie wyda decyzji reklamacyjnej, to wtedy po zapoznaniu się ze zrzutami korespondencji ze zgłoszoną reklamacją możemy podjąć działania.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów