anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dot. mojego zakupu w dniu 1 grudnia słuchawek AirPods 2 en pro

MAMY ROZWIĄZANIE!
07111954
#8 Zapaleniec#

W dniu 1 grudnia zakupiem słuchawki airtpods 2 gen u klienta Client:99075308. Sprzedający twierdzi że nie otrzymał ode mnie wpłaty

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
br.
#21 Demiurg#

Tacy Clienci  sprzedający na Lokalne często nie wiedzą gdzie pieniędzy szukać, gdzie sprawdzać.

Pieniądze ze sprzedaży wpływają na konto  sprzedającego na stronie Allergo Finanse (Nie Lokalne)

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@07111954 A nie kupiłeś z linka na fb? może zostałeś oszukany! Jak płaciłeś przez Allegro to sprawdź w zakładce "Moje zakupy" jaki masz status płatności:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów
07111954
#8 Zapaleniec#

Nie. Wyjaśniło się. Gość nie wiedział że allegro nie wysyła pieniędzy na konto od razu. Trwa to 2-3 dni

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

No ładnie nie czyta regulaminu przed rozpoczęciem sprzedaży, ale dobrze ze wszystko się wyjaśniło.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@07111954 sprzedający otrzymał Twoją wpłatę. Tak jak napisaliśmy w dyskusji poprosiliśmy go o potwierdzenie nadania przesyłki, natomiast domyślam się, że ma problem z dostawą, ponieważ udostępnił tylko wysyłkę e-mail. Po 24h od założenia dyskusji możesz poprosić o naszą pomoc. Sprzedający napisał, że już się z nami kontaktuje na msg, więc tam na pewno Doradcy podpowiedzą, co powinien zrobić 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
07111954
#8 Zapaleniec#

Przesyłkę otrzymałem. Proszę o zamknięcie dyskusji.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Sam zamykasz.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@07111954 super! Ciesze się, że wszystko się wyjaśniło, to Ty możesz zamknąć dyskusję, gdy wybierzesz, że problem został rozwiązany 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów