anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja

Agent555
#17 Koryfeusz#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Dlaczego najczęściej w dyskusji wypowiada się automat, czasami ten automat wkleja same bzdury, wiem bo miałem taki przypadek.

Pracownik allegro się wypowiada tylko wtedy gdy kupujący kliknie poproś o pomoc allegro

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Bo tylko automat nie da się przekonać i zawsze postawi na swoim.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Automatyczne odpowiedzi pojawiają się, żeby usprawnić obsługę dyskusji. Mają wspierać pracowników, którzy zajmują się tym obszarem. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

  - Dokładnie jest tak jak piszesz.

"Automatyczne odpowiedzi pojawiają się, żeby usprawnić obsługę dyskusji. Mają wspierać pracowników, którzy zajmują się tym obszarem. "

Te odpowiedzi służą jedynie ułatwianiu pracy pracownikom Allegro. Nie służą one w rozwiązywaniu problemów pomiędzy stronami transakcji. Allegro w dyskusjach odpowiada automatami lub "gotowcami". Kupujący i sprzedający oczekują konkretnych odpowiedzi - a otrzymują zdawkowe wypowiedzi, "automaty lub gotowce", żeby tylko "zbyć" zainteresowane strony. Często są to decyzje (pseudo decyzje), niezgodne z regulaminem Allegro i obowiązującym prawem.

Niestety - nigdy w dyskusji nie otrzymałem info typu: "przepraszam, nasz pracownik podjął błędną decyzję" - nie ma czegoś takiego na Allegro. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Agent555 
w dyskusji wypowiada się automat, czasami ten automat wkleja same bzdury [...]
Pracownik allegro się wypowiada tylko wtedy gdy kupujący kliknie poproś o pomoc

Jak wskazują cytowane tu czasami wypowiedzi "żywych osób" - nie ma gwarancji, że będą reprezentowały wyższy poziom niż automat.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów