anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja

Pawel_olk
#7 Wielbiciel#

Witam. Miałem rozpoczętą dyskusje ze sprzedajacym ponieważ nie uznał mi reklamacji.

Przez przypadek klikłem Zakończ dyskusje i nic nie moge juz zrobic a chciałem złożyć wniosek do Allegro Prorect.

Czy jest możliwość cofnięcia się do dyskusji?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Sam zakończyłeś więc musisz prosić Allegro o powtórne otwarcie, napisz i poproś:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=2c798b65-a629-4d86-8fde-ab93de1c4166

oznacz moderatorów

Pawel_olk
#7 Wielbiciel#

Tam trzeba wybrać produkt, którego sprawa dotyczy - obok wyświetla się lista moich zakupionych produktów, ale nie ma wśród nich tego, którego dotyczy sprawa. Są nowsze.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

zakup od firmy czy osoby prywatnej? ma takie prawo pozostaje ci sąd i pozew cywilny w obu przypadkach (lub jeszcze rzecznik praw konsumenta w przypadku firmy), a za niesłuszne obarczenie sprzedającego z ap w przypadku prawidłowo przeprowadzonego procesu reklamacyjnego z dotrzymaniem terminów możesz być podany z art 286kk oszustwo na policję

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  wznówcie panu dyskusję

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Pawel_olk podaj mi proszę jej numer lub login sprzedającego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Pawel_olk
#7 Wielbiciel#

Nr sprawy 34601544

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Pawel_olk dziękuję, ale w ostatniej wiadomości z tej korespondencji nasz pracownik poinformował Cię, że jeśli chcesz złożyć wniosek do Allegro Protect, najpierw musisz uregulować swoje zobowiązania. Ich bieżącą wysokość możesz sprawdzić w zakładce rozliczenia z Allegro.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów