anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień dobry zakup przez pomyłke z użyciem bona allegro za 100 zł

tanio_szybko_pl
#7 Wielbiciel#

Moje pytanie czy otrzymam pełnowartość spowrotem ? czy tracę bon ? 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tanio_szybko_pl Cześć, kupon się odnowi. 🙂 O które zamówienie chodzi? Anulowałeś je lub zwróciłeś? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

tanio_szybko_pl
#7 Wielbiciel#

Tak chce zrobić, chodzi o wobór złego fotelika. Dziekuje za odpowiedź. 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Niech mi ktoś wyjaśni, jak można dokonać zakupu przez pomyłkę?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@biosorcerer A widziałeś żeby kupić 3x te same buty i zwrócić jako zakup przez pomyłkę?

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@az1rael Tego nie przerabiałem, choć handlowałem butami prawie 2 lata. W tym przypadku zalecił bym pobyt z sanatorium w Kościanie lub innym Gnieźnie 😉

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

kupująca zamówiła 3x uwaga te same buty rozmiar 38 "te same nie ten sam model" potem tłumaczyła uwaga że za 1 razem były za małe, za 2 za duże więc 3 raz myślał że kupuje 38 potem 38 2/3 i 38 1/3 a my mieliśmy 1 szt 38 i wysyłaliśmy te same buty. Dostała wpis na mnk

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@az1rael mnie zawsze bawi sytuacja, gdy kobieta odsyła wibrator i w formularzu zaznacza "nie pasuje mi" 😂😂😂 Faceci nie mają jednak takich problemów..... 😆

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@biosorcerer facetom musisz dorobić podpunkt do zaznaczenia cyt odsyłam bo wpadłem w kompleksy

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@az1rael z facetami zabawkami dla dużych chłopców handluje się bardzo dobrze. Wiedzą co widzą, kupują, każdy chce tylko, żeby było szybko - wiadomka 😜. Z kobietami - nie wszystkimi oczywiście - to droga przez mękę. Nauczone przez Alle, że można bluzkę na randeczkę zamówić i póżniej zwrócić (bez względu na aparycję absztyfikanta) - próbują tego samego z gadżetami.

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Co do butów, to jestem w stanie w to uwierzyć. Sam jak kupuję sobie buty (tylko stacjonarnie), jestem w stanie przymierzyć kilka egzemplarzy o tym samym numerze. Po prostu mogą być drobne różnice pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami lub można mieć nietypowy kształt stopy. Jednakże osoba taka powinna to wiedzieć i nie kupować w necie (sam niedawno łaziłem tydzień po sklepach, aby dobrać sobie buty).

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Nie myl się, warto myśleć.

oznacz moderatorów