anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwni sprzedawcy, zawyżone ceny, mój koszyk

akaluza
#8 Zapaleniec#

W ostatnim czasie zauważyłem podejrzane nazwy sprzedawców, składające się z przypadkowych liter. W ofercie tych sprzedawców znajdują się towary o zawyżonych cenach, te które sprawdzałem były 5krotnie wyższe od cen rynkowych.

Dodatkowo dzisiaj zauważyłem, że na moim koncie pojawiło się w koszyku parę produktów właśnie z takiej firmy.

Screenshot_2024-01-11-18-42-59-227_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

akaluza
#8 Zapaleniec#

Znalazłem miejsce w którym można dodać do koszyka coś nie mając tego świadomości...

Wchodzimy na firmę jakąkolwiek i przewijamy w dół do pozostałych ofert sprzedawcy. Jest lista i jest przycisk do koszyka. I tutaj w tym miejscu jeśli nawet przewijamy w dół lub w górę i nie opacznie umieścimy palec właśnie na tym przycisku to wstawia się do koszyka. Pojawia się na górze i do że zostało wstawione ale przewijając w dół jest to nie do zauważenia.

Screenshot_2024-01-22-14-37-15-375_pl.allegro.jpg

Screenshot_2024-01-22-14-37-23-992_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

@akaluza 🙂 Sami dodajemy niezauważenie do koszyka, bo komunikat o tym informujący, jest malutki i sam po chwili znika 😄

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zg%C5%82o%C5%9B-sw%C3%B3j-pomys%C5%82/samo-si%C4%99-doda%C5%82o-do...

oznacz moderatorów

akaluza
#8 Zapaleniec#

Na to wychodzi, że tak ale, w tym miejscu działanie aplikacji jest niewłaściwe. Wszędzie gdzie palcem wskażemy jakiś przycisk i trzymając go zaczniemy przewijać, aplikacja przewija ekran, a w tym wkłada się do koszyka i dopiero wtedy zaczyna przewijać. 😉

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@akaluza Przesłałam Twoje zgłoszenie do weryfikacji. Dam znać, gdy uda się coś ustalić. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@akaluza to są chińskie konta, wystarczy rzucić okiem na zakładkę o sprzedawcy.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów