anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Edytowanie starego produktu z wysokimi ocenami, by zmienić na nowy produkt z starymi ocenami

YT_IBE
#8 Zapaleniec#

Czemu Allegro pozwala na możliwość edytowania wystawionego produktu tak, by edytować go na nowy produkt ale podpiąć pod niego stare oceny i gwiazdki?

Większość osób ocenia produkt w stylu „5 gwiazdek jest ok”. 
A teraz jest sposobność, że można edytować stary dobrze oceniany produkt na nowy produkt i zaklepać oceny z starego produktu by robić kupujących w srogie jajo.

Czy Allegro będzie coś z tym robić? Bo jak można przymykać oko na radykalną zmianę nazwy/opisu produktu bez automatycznego kasowania starych opinii/gwiazdek?

Ewidentnie wykorzystywane jest to celem wprowadzenia w błąd kupującego.

 

Proceder wyglada tak:
Sprzedaje tanio dobre łyżki.
Łapie 100 ocen 4.80 i 40 komentarzy „wszytko ok””super produkt”
Edytuje ten produkt z łyżek i zmieniam na zasilacze.
efekt:
Mam nowy produkt na sprzedaż mający 100 ocen na 4.80 i 40toma komentarzami jaki to ten nowy produkt jest super.

Coś tu jest nie teges, czy mi się tylko wydaje?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Monika__L
#15 Entuzjasta#

nie, bo nie da się zmienić tytułu aukcji jeśli już była choć 1 sztuka sprzedana.

Wnętrze takiej oferty natomiast faktycznie, pozmieniac można

oznacz moderatorów

YT_IBE
#8 Zapaleniec#

Przykład:
szukam dyszy E3D do drukarki 3D.
w wyszukiwarce widnieje: jako „dysza E3D”
wchodzę w produkt i mam tytuł „gardziel do głowicy E3D” ale z prawej już mam napisane jako „dysza E3D”
Cały opis, zdjęcia itd są na temat „dyszy E3D” a opinie o produkcie:

Rewelacyjny
4,88/5
116 ocen i 6 recenzji

wchodzę w opinie i mam tylko dwie które napomniały o jakim produkcie piszą „gardzieli do drukarki 3D a nie dyszy”. A pozostałe są jako „jest ok” „super” itd. 
 
 
Z łatwością można pomyśleć, że ktoś zrobił czeski błąd w tytule bo w końcu w wyszukiwarce i z prawej strony nazwa jest ok. I mało kto kliknie faktycznie na opinie by przejrzeć wszystkie czy faktycznie ktoś coś napisze, ze chodzi o inny produkt.

Jak bym chciał być robiony tak w jajo, to bym w u konkuręcji na literę A  kupował…
 
oznacz moderatorów

YT_IBE
#8 Zapaleniec#

 

Zdublowano mi post 4ry razy.. wybaczcie. „Dubel”
oznacz moderatorów

YT_IBE
#8 Zapaleniec#

 

„Dubel”
oznacz moderatorów

YT_IBE
#8 Zapaleniec#

„Dubel”

oznacz moderatorów