anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Filtrowanie ofert Allegro

bodziobodzio4738
#9 Pomysłodawca#

Zauważyłem że nie da się dzisiaj filtrować wyszukiwania przedmiotów typu, używane, uszkodzone, po zwrocie itd. Czy to jest awaria czy jakieś zmiany? Jest dramat żeby cokolwiek wyszukać, występuje to i na stronie i w aplikacji.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bodziobodzio4738 Obecnie testujemy widok produktowy, polega on na tym, że uniemożliwiamy rozłączenie ofert tego samego produktu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Guli71
#2 Obserwator#

Ale to jakieś nieporozumienie. Chcę kupić nową rzecz i muszę przelecieć przez wszystkie oferty. Spodnie nowe i używane są w jednym worku.  To dyskwalifikuje allegro jako fajne miejsce do robienia zakupów.

oznacz moderatorów

bodziobodzio4738
#9 Pomysłodawca#

Mam nadzieję że to wróci do normy bo bez tego wyszukiwanie polega na wpatrywaniu się w maluśki napis czy przedmiot jest uszkodzony, używany czy jaki i przewijaniu kolejnych dziesiątek stron bez końca, strona zwyczajnie nie nadaje się bez podstawowych filtrów do użytku w mojej ocenie.

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

Przez to dzisiaj chyba klienci nie mogli nic kupić... bo miałem strasznie mało zamówień

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Testy potrwają do 30kwietnia  , a czy to wróci nikt tego nie wie 

oznacz moderatorów

bodziobodzio4738
#9 Pomysłodawca#

Czyli serwis jest w sumie bezużyteczny, chyba że ktoś ma czas i ochotę cały dzień wertować strony i wchodzić w każde ogłoszenie i sprawdzać jego treść

oznacz moderatorów

mk_bdg
#3 Debiutant#

Testy testami, ale wprowadzone rozwiązanie jest bardzo niefunkcjonalne i w moim przypadku na pewno będzie skutkowało mniejszą liczbą zakupów na Allegro w tym miesiącu. W takiej sytuacji powinniście przynajmniej alternatywnie umożliwić korzystanie ze starej wersji wyszukiwarki.

oznacz moderatorów

Trex95
#7 Wielbiciel#

W kategorii opony nie można zaznaczyć parametrów opon ani szerokości ani profilu ani przyczepności po prostu nic i co teraz mam przeglądać 120 000 ofert jakie znajdują się w kategorii opony żeby znaleźć właściwe do swojego samochodu? To jakaś kpina!

oznacz moderatorów

Fowler1
#7 Wielbiciel#

Kiedy kryteria wyszukiwania zostaną przywrócone? Nie da się nic znaleźć. 

oznacz moderatorów

Client:38785037
#2 Obserwator#

filtry by móc wybrać rozmiar w dziale męskim też brak. 

oznacz moderatorów

gaszalottii
#3 Debiutant#

mam to samo. Szukam procesorów i zniknęły niemal wszystkie filtry. nie ma gniazd, ani rdzeni, ani seriii. Bezużytecznie się zrobiło

oznacz moderatorów