anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mam kupon?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Nie wiem jak to się stało, ale moje 10 monet zamieniło się w kupon, którego nie mogę nigdzie znaleźć, ani nie mam zielonego pojęcia jak go wykorzystać.

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Właśnie w ten sposób zamieniłem 10 monet na kupon, za towar płacąc pełną cenę. I o tym od początku piszemy. Monety zamieniają się w kupon, a wcześniej były odliczanie od ceny. Robiłem tak od lat, ale, jak widać od kilku dni, znowu mamy zmiany, które wprowadza jakiś genialny programista. 

oznacz moderatorów
Abraqstern
#8 Zapaleniec#

No i teraz bomba! Po pierwsze, trzeba zamienić monety na kupon aby zrobić zakup. (kiedyś nie byłe z tym tyle zachodu) I kiedy po wielu próbach do tego doszedłem i zrobiłem zakup, wcześniej zamieniając monety na kupon, który to odliczyłem od ceny produktu. (Brawo ja)Transakcja już była w toku, ale w pewnym momencie się wszystko zawiesiło. Kiedy powróciłem do zakupu, kupon już został przez algorytm strawiony. Mogłem co prawda dokończyć zakup, ale już bez zniżki/kuponu. Reasumując straciłem w ten sposób 20 monet. To tylko 20 złoty, ale po co w to się bawić? Po co? Dobranoc państwu.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To prawda ze mieszają co chwilę i to na gorsze, niestety!

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Abraqstern kupon na 10 monet jaki użyłeś przy ostatniej płatności (z 6.11.2023) jest aktywny i możesz go ponownie wykorzystać (do 20.11.2023). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Wolę nie ryzykować. Mam wysokie ciśnienie i bez Allegro. 

oznacz moderatorów