anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mam zglosic, ze sprzedający mnie obraza ?

asialemi
#7 Wielbiciel#

Sprzedający używa słów obraźliwych i epitetów po tym jak dokonałam zwrotu na Allegro (problem został przez Allegro rozwiązany). Od wczoraj wypisuje do mnie ze mam okropne włosy, żebym uważała na siebie, ze jestem kretynka. Gdzie mam to zgłosić i jakie konsekwencje Allegro wyciągnie. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@asialemi Niechciane wiadomości możesz zgłosić przez ten formularz. O szczegółach podejmowanych działań informujemy jedynie właściciela konta, którego dotyczą.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

asialemi, przyzwyczaj się, to norma w tym kraju. Gdybyś Ty poczytała moje PW, jakich ja jobów dostaję za to że znam się na tym, co chcę kupić, hehe. HBO COMEDY za FRIKO te allegro. Wczoraj dostałam info, że powinnam wrócić na oddział zamknięty, tylko za to, że dopatrzyłam iż na klapie laptopa jest czarna folia (naklejka) a klapa była z miejscu zawiasów malowana.
Nigdzie wracać nie muszęęęęę...  cały czas jestem na oddziale, offline czy online, zero różnicy. Agresja, cwaniactwo, arogancja... to nasza biało-czerowona Polska.

oznacz moderatorów

asialemi
#7 Wielbiciel#

Pierwszy raz mnie coś takiego spotkało, ale chyba w interesie Allegro leży żeby utemperować takich wiejskich chamusiów dorobkiewiczów?

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

W interesie allegro jest tylko hajs, każdy sprzedający jest święty zatem, gdy hajsu dzięki niemu przybywa a cała ta zabawa w jakiekolwiek uczciwości to mit. Od 2 lat próbowałam zrobić tu porządek ze śmietnikiem i nic to nie dało. Zero zainteresowania ze strony allegro więc... musisz to poprostu olać. Gdy z allegro zrobi się to samo co na zachodzie zrobiło się z innym, dużym portalem aukcyjnym, dopiero zrozumieją. Co raz więcej ludzi omija allegro bo to zwykły śmietnik kreowany przez wszelakiej maści cwaniaczków. Szukam laptopa od 2 miesięcy. Dałam już na luz ze sprzętem używanym, bo tylko w allegro USZKODOZNE=SPRAWNE i zaczęłam szukać sprzętu nowego. I co?  I rezygnuję z allegro, wygra jakiś Celeron/Pentium z jakiegoś marketu, no bo jeśli zdaniem sprzedawców jakiś Dell czy HP z lat 2014-2015 to NOWE, jakiś i5-4300 to też nowe ... to ja dziękuję za taki biznes - przekopywać dziesiątki setek aukcji ...  i nie pomaga zaznaczyć NOWE oraz nie zaznaczać POWYSTAWOWE. Jeden wielki burdel a tzw. chamusiów to tutaj 90%. Dobrze gadają gdy chętna na towar jesteś, gdy zaczniesz zadawać za dużo pytań to ci napiszą "TO JA ZDEJMUJĘ TE AUKCJĘ< LAPTOP NIE JST DLA PANI" a ja biedna chciałam tylko, aby chamuś dodał do opisu "że matryca jest bez wad, bo wypatrzyłam czarne kropki na ekranie" a on zapewniał, że jest cacy. No jak jest cacy, gdy widać czarne kropki, chciałam aby dopisał że to np. brud a nie wada.
I tak jest ze wszystkim.

oznacz moderatorów