anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

gdzie zgłosić nieuczciwe praktyki sprzedawcy

MAMY ROZWIĄZANIE!
wiesiek161
#8 Zapaleniec#

Firma Allegro,znana ze swojej uczciwości,podpisała umowę o współpracy z firmą [edytowano],która stosuje nieuczciwe i  oszukańcze praktyki,na szkodę kupującego,uniemożliwiając mu zwrot w terminie kupionych i opłaconych produktów.Jestem zmuszony Państwa powiadomić,ponieważ takie praktyki oszukańczej firmy psują zasłużoną dobrą opinię Allegro.O mojej sprawie zmuszony jestem powiadomić UOKiK,RPO, a także,w ostateczności,skierować sprawę do Sądu. Z wyrazami szacunku:Wiesław [edytowano]

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
komis-bell
#21 Demiurg#

@wiesiek161 Dzięki, że się tym z nami podzieliłeś ale z tego postu w zasadzie nic nie wynika.
Jakie to konkretnie praktyki stosuje ta firma i co ma do tego Allegro?

oznacz moderatorów
wiesiek161
#8 Zapaleniec#

Niesolidnoć nieuczciwość i ordynarne oszustwo

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@wiesiek161 ale na czym polega wg. Ciebie proceder oszustwa. Podaj jakiś przykład oferty albo opisz co Ci się przytrafiło? Bo na razie tylko bijesz śmietanę a niema masła.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@wiesiek161 Ok ale z tego co napisałeś nadal nic nie wynika 🙂

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@wiesiek161 Na opinie o sobie każdy sam pracuje tak allegro jak i inne firmy . Po działaniach danej firmy dobrze widać jaki ma wizerunek w oczach swoich klientów.

oznacz moderatorów
wiesiek161
#8 Zapaleniec#
  • Witam !!!Jeżeli potencjalny klient wchodzi na stronę Allegro,zamawia potrzebny mu produkt,a potem zderza się z niesolidnością i nieuczciwością sprzedawcy,to czy ponownie będzie chciał zawrzeć umowę poprzez stronę Allegro ? Szczerze w to wątpię.Nie każdy klient wie,że sprzedawcą nie jest Allegro.Ponadto,prawdą jest ,że to Allegro udostępniło stronę
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wiesiek161 Cześć! Przykro mi, że jesteś niezadowolony z zakupów. Przyjrzę się tej sprawie, ale powiedz mi proszę, którego zamówienia dotyczy Twoje zgłoszenie. Co dokładnie się wydarzyło? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:80694309
#1 Nowicjusz#

Dokładnie. Rozumiem co mówisz. Miałam taką sytuację na Allegro.  

 Poniższy sklep, sprzedaje buble, które nie spełniają funkcji do której są przeznaczone. Kupiłam od nich wagę kuchenną, na której nie było widać jednostek wagi. Nie wiadomo czy się waży w gramach, kilogramach czy funtach. W ofercie na fotografii, jednostki były wyraźne i widoczne, w rzeczywistości już , nie. Dzień po przybyciu wagi, napisałam do tego sprzedawcy informując o problemie ale sprzedawca nie poczuwał się do odpowiedzialności i nie uznał reklamacji. Więc napisałam negatywną opinię, opisując problem. Reakcja sprzedawcy okazała się przerażająca. Szczytem bezczelności i arogancji było to, że kobieta zaczęła nękać mnie telefonami , sugerując wybranie się do okulisty, oskarżała mnie o kłamstwo , o podłość , zaczęła straszyć sądem, żądając usunięcia komentarza itp. Przejrzałam inne komentarze odnoście tego sklepu, i znalazłam kilka, które miały identyczną sytuację arogancji z tym sklepem. Myślę, że było więcej takich osób jak ja, które kupiły bubel i nie uznano im reklamacji, i wiele osób napisało negatywną opinię , ale zastraszeni i nękani przez sprzedawcę usunęli negatywny komentarz. Produkt odesłałam, ale za wysyłkę już musiałam zapłacić sama . Waga kosztowała mnie 29 zł a wysyłka powrotna prawie 14 zł. Uważam ,że sprzedawca doskonale wie, że handluje rzeczami popsutymi czy uszkodzonymi i dlatego nie uznaje reklamacji. Zgłosiłam allegro ale oni nie widzą problemu. 
oznacz moderatorów