anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie zobaczę historię licytacji aukcji którą wygrałem?

tm_85
#7 Wielbiciel#

Gdzie zobaczę historię licytacji akcji którą wygrałem? Moderatorzy piszą we wcześniejszych wątkach że na dole strony. Zakładam okulary  plus 20 dioptri i nie widzę. Gdzie to jest znowu schowane?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

tm_85
#7 Wielbiciel#

Jest po licytacji i jest pusto. W zakończonych widzę tylko ze wygrałem. A to to wiem. Pytanie było gdzie widać innych licytujących?

oznacz moderatorów

g_rajnert
#12 Orędownik#

Po prawej stronie?

oznacz moderatorów

tm_85
#7 Wielbiciel#

Po prawej nic nie mam. Licytacja zakończona jakby co. Wygrałem ale nie wiem o ile przebiłem innych.

oznacz moderatorów

g_rajnert
#12 Orędownik#

Zwykłe allegro, dostęp przez przeglądarkę, prawy "kafelek" z nazwa sprzedawcy itp. Link pod cena - pokazuje się okienko kto kiedy licytował za ile.

Co do allegro lokalnie - tam nie ma takiej historii.

Co do aplikacji-nie wiem.

Chyba że pytasz o coś innego - może szybciej będzie poprosić o pomoc moderatorki.

g_rajnert_0-1707128468161.png

 

oznacz moderatorów

tm_85
#7 Wielbiciel#

Właśnie chodzi o allegro lokalnie. W dodatku aukcje działają po swojemu zupełnie inaczej niż dotychczas. 

 Po kiego diabła wygrywa zawsze najwyższa oferta a nie jak dawniej wystarczylo przebicie innych. Trzeba uważać na każdym kroku, studiować codziennie regulaminy bo a nóż coś zaczyna działać zupełnie inaczej.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W licytacji możesz zdecydować, jaką maksymalną cenę chcesz zapłacić za przedmiot. Jeśli pojawią się inni licytujący, zwycięzcą zostanie ta osoba, która w danym momencie oferuje najwyższą cenę.

Na Allegro Lokalnie na bieżąco śledzisz przebieg licytacji i podajesz wybraną kwotę. Nie ma tu automatycznego systemu, który licytuje za Ciebie – tak, jak na Allegro.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/poznaj-allegro-lokalnie-informacje-ogolne/jak-dziala-licytac...

oznacz moderatorów

tm_85
#7 Wielbiciel#

Po prostu myślę że przestrzeliłem i nie mogę się dowiedzieć o ile. Bo to TAJNE. Tylko moderator może sobie popatrzeć.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@tm_85 Za dużo uważasz że dałeś?

oznacz moderatorów