anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

historia zakupu

wenecja25
#7 Wielbiciel#

witam, w historii zakupów zniknął mi zakup prostownicy z sierpnia 2021 r, a chciałam reklamować do firmy remington niestety niemam dowodu zakupu . jest tylko nr aukcji ( już takiej niema ) - która została wyciągnięta z raportu kopii danych , a potrzebuje kontakt ze sprzedawcą aby ponownie przesłał mi fakturę. proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@wenecja25 czy możesz podać mi ten numer, który masz z raportu? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

wenecja25
#7 Wielbiciel#
10845475418Prostownica Remington Wet 2 Straight Pro S7970

zakup z 13.08.2021 r. 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

a czy to w ogóle jeszcze na gwarancji??

oznacz moderatorów

wenecja25
#7 Wielbiciel#

tak, firma remington ma gwarancję 5 + 1 rok, a ja rejestrowałam się u nich.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Masz wyciąg z konta bankowego lub maila z zakupem zreszta to są już prawie 3 lata rękojmia od sprzedawcy się skończyła. Wątpię by sprzedawca chciał szukać ci tej faktury on ma te lata obrachunkowe zamknięte a takich faktur może mieć setki do przejrzenia

oznacz moderatorów

wenecja25
#7 Wielbiciel#

znalazłam wyciąg z konta, myślę że ta lista z historii zakupów plus potwierdzenie przelewu wystarczą, 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Plus dane z rejestracji w firmie Remington - rejestrując zapewne była przesyłana kopia paragonu, więc nie powinni już nic żądać. Przecież po to była ta rejestracja.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów