anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile czasu sprzedawca ma czasu na wysyłkę

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:45149512
#7 Wielbiciel#

Kupiłem 2 czerwca od dwóch sprzedających dwa produkty jak to możliwe że jeden sprzedający zdarzył mi przesłać paczkę a od drugiego dalej muszę czekać na nadanie bez żadnej jego informacji czy będzie opóźnienie czy nie. Ile mają czasu sprzedawcy na wysyłkę towaru ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
komis-bell
#21 Demiurg#

Tyle ile zadeklarują na dole zakładki DOSTAWA.

oznacz moderatorów
Client:45149512
#7 Wielbiciel#

Tak tylko to wzrosło chyba dwa razy miało właśnie być do dnia wczorajszego a wzrosło do max 19 dni ? Dlatego stąd moje pytanie 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Czasem są opóźnienia z różnych losowych powodów - sprzedający powinien Cię o tym poinformować. 
Najlepiej będzie skontaktować się z nim bezpośrednio. 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:45149512 Tyle, ile dany sprzedawca deklaruje w zakładce dostawa > jeden ma wysyłkę w 2 dni > drugi może mieć 14 dni > na przykład > nie ma jakiegoś przymusu określającego czas wysyłki > jest on zależny tylko i wyłącznie od sprzedającego.

A najprościej "zadaj pytanie sprzedającemu".

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Client:45149512  Formalnie ma na wysyłkę 7 dni,  jeżeli z ważnych powodów jest termin dłuższy to powinien być uzgodniony z kupującym.

Jest to gdzieś zapisane w regulaminach, nie chce mi się teraz szukać, przyjdzie  Lew to da linka.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@br. Nie zamierzałem i nie dam, poszukaj sobie.😎

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

7 dni to ma na lokalnym, na głównym tyle ile zadeklarował. Gorzej jak allegro za niego zadeklarowało co innego...

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:45149512 tyle co jako firma zadeklarowal w dostawie a jak nic nie pisze to domniemanie 24h, prywatny sprzedawca niby powinien w max 7dni. Dziś święto to i paczki mają opóźnienia

oznacz moderatorów