anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile dni mam na opłacenie zamówienia?

jankesss007
#1 Nowicjusz#

Jak dlugo mogę zwlekać z opłaceniem zamówienia zanim zostanie ono usunięte przez sprzedawce? Zakupiłem produkt w korzystnej cenie, ale czekam na pieniądze z wypłaty i nie moge od razu opłacić zamówienia. Przypuszczam, że w ciagu 10 dni otrzymam pieniądze.  Ktoś zna odpowiedź? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@jankesss007  jeśli zakup był przez ,, kup teraz ,, na allegro 7 dni , Lokalnie -5 dni . Licytacje 30 dni . 

To nie sprzedawca usuwa , zgodnie z zapisem w regulaminie nie opłacona transakcja anulowana jest automatycznie.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

jankess007 -Na allegro lokalnie masz 5 dni,na allegro 7dni,jeśli na allegro nie opłacisz zamówienia w ciągu 7 dni zakup zostanie anulowany

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@jankesss007 
Jeżeli Sprzedawca nie zastrzegł innego terminu (np. krótszego) to umowa zostanie rozwiązana z powodu nieopłacenia zakupu przez Kupującego po upływie 7 dni.
Jeżeli zastrzegł krótszy termin - może wezwać do zapłaty i odstąpić od Umowy po bezskutecznym upływie tego terminu.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@jankesss007 Allegro Lokalnie - 5 dni. Zwykłe Allegro z Kup teraz -7 dni. Zwykłe Allegro licytacja - 30 dni. Sprzedawca niczego nie może usunąć. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@jankesss007 Najlepiej dogadaj się ze sprzedawcą , przedstaw mu swoją sytuację a jak mu będzie zależało to poczeka na wpłatę dłużej niż tego wymaga regulamin .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

kolekcjoner608 tak , tylko nie pomysłaleś o jednym - jeśli to przesyłka ze smartem ??

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@mdrogeria Tak , smarta nie brałem pod uwagę ,ale skoro klient tak sobie życzy to nic nie będzie stało na przeszkodzie by po terminie zapłacić za wysyłkę .

oznacz moderatorów