anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile mam czekać na naprawę?

siwa77a
#1 Nowicjusz#

Witam mam pytanie może ktoś miał podobny problem kupiłam telewizor który zepsuł się po prawie półtora roku więc mam jeszcze gwarancję napisałam o pomoc do Allegro została założona dyskusja i sporządzenie gwarancji i czekałam tydzień odezwali się z serwisu że przyjedzie kurier wysłałam telewizor od razu tz. 07.03 .23r później zero zdzewu z ponad tydzień dzwonie dowiedziałam się że nic nie zrobią bo czekają na dowód zakupu od sprzedawcy więc napisałam w dyskusji żeby to wysłali ,dostałam odpowiedź że zostanie wysłane i znowu cisza parę dni w międzyczasie kończyła się dyskusja więc ją dałam za nie rozwiązaną i napisałam ile mam jeszcze czekać sprzedawca odp że odrzucają moją prośbę o zwrot gotówki mogą telewizor naprawić czyli wymiana matrycy ,przyzwyczaiłam się do niego więc się zgodziłam dzwoniłam do serwisu i mieli od razu się tym zająć dziś mija kolejny tydzień a nie ma od nich wiadomości a z tego co wiem serwis ma na naprawę 14 dni od dnia dostarczenia,allegro mi napisali że mogę się starać o zwrot gotówki z allegro protect ale co jak zróce się o zwrot a oni nagle oddadzą telewizor ile jeszcze mam czekać na tą naprawę pomóżcie ?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@siwa77a "z tego co wiem serwis ma na naprawę 14 dni" - a z jakiego źródła pochodzi Twoja wiedza? Czas jaki mają na naprawę gwarancyjną został podany w treści oferty w zakładce gwarancja - w przypadku elektroniki często jest to 90dni. 

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Nie lepiej było skorzystać z gwarancji? W przypadku telewizorów często jest gwarancja door2door i po zgłoszeniu serwis przyjeżdża i naprawia na miejscu (tak masz np w LG czy Samsungu).

oznacz moderatorów