anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile sprzedający ma czasu na wysłanie paczki?

MAMY ROZWIĄZANIE!
zbyniu360
#7 Wielbiciel#
  • Ile sprzedający ma czasu na wysłanie paczki?
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
konto zamknięte
Nie dotyczy

Tyle ile określił w aukcji 🙂 od 0-1-2-3 do 90 dni 🙂

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@zbyniu360  dokładnie jak napisał @konto zamknięte  tyle ile podał w info o czasie wysyłki. Są aukcje, gdzie wysyła się paczkę w ciągu 24godzin, ale kiedyś kupiłem tablet, gdzie wysyłka była 14dni. nie zauważyłem tej informacji, ale to było moje gapiostwo, więc cierpliwie czekałem.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Client:41552821
#7 Wielbiciel#

A gdzie w allegro lokalnie znajde taką informację? 

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

@konto zamknięte  Z tymi 90 to się nie rozpędzaj...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Vryko, ajj, 60, sorkens 😄

Patryk0701_1-1588684268710.png

 

 

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

@zbyniu360  Według wszelkich zasad - sprzedający prywatnie ma wysłać niezwłocznie, firma ma na to do 30 dni. Chyba, że warunki umowy (aukcji) stanowią inaczej. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Według wszelkich zasad - sprzedający prywatnie ma wysłać niezwłocznie

LIES. Tyle ile ustawił 🙂 póki allegro to umożliwia i póki są korony to raz w tyg. myślę max 😛

oznacz moderatorów
SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

 wielu kupujących myśli ze paczka po zakupie wyskakuje z automatu ,określenie w aukcji  jest dla mnie bez sensowne sprzedający nie jest wstanie określić wysyłki paczki u mnie dzienne spakowanie paczek to kolo 30-70 na dzień dzisiejszy mamy około 200 a nawet 300 powód zna każdy

oznacz moderatorów
ziajek83
#2 Obserwator#

No jasne! I klient ma czekać w nieskończoność bo Ty nie ogarniasz się z organizacją swojej sprzedaży ? Może przydałby Ci się status: „jak spakuje to wyśle” 😅 Z takim rozumowaniem do dziś tkwilibyśmy w głębokim PRLu.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@ziajek83 w każdej ofercie sprzedający musi podać czas wysyłki, inaczej nie wystawi oferty. Może sobie ustawić taki czas  jaki mu pasuje. Przed zakupem należy zapoznać się ze wszystkimi warunkami oferty. 

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#
 
______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów