anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ilość przedmiotów w podsumowaniu transakcji nie zgadza się z ilością włożonych do koszyka.

aussie_2007
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry.
Zgromadziłam przedmioty w koszyku, próbuję dokonać zakupu, ale przy wejściu w opcję "dostawa i płatność" część produktów znika. Po powrocie do koszyka klikam w ofertę przedmiotu nieuwzględnianego w podsumowaniu, oferta wydaje się być aktualna. 
Co może być tego powodem? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nawet jak włożysz do koszyka to nie jest to jeszcze Twoje i ktoś inny może te produkty kupić a jak sprzedawca wystawi te same przedmioty ponownie to nie wrócą do koszyka.

oznacz moderatorów

aussie_2007
#9 Pomysłodawca#

Nie mam problemu z zakupami, zdążyłam posiwieć i się zestarzeć razem z Allegro. 😉
Myślę, że występuje jakiś problem z formularzem zakupu, albo zwiecha w zamykaniu zakończonych ofert. W m iędzyczasie wywaliłam wszystkie przedmioty z koszyka, jeszcze raz otworzyłam interesujące mnie (i wciąż trwające) oferty, zapakowałam je ponownie do koszyka i nadal nie mogę kupić wszystkiego, co w koszyku.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

A nie płacisz przypadkiem allegro pay. czasem się zdarzy tak, ze nie wszystko tą metodą można zakupić... Nic innego mi do głowy nie przychodzi.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aussie_2007, abym mogła to zweryfikować potrzebuje numery interesujących Cię ofert oraz nagranie ekranu, na którym opisywany problem jest widoczny. Wiadomość prześlij proszę na adres spolecznosc@allegro.pl, a w jej treści podaj proszę link do tego wątku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

aussie_2007
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję pięknie, po którejś próbie wszystko wróciło do normy. Zakupy zrobione. 🙂

Pozdrawiam serdecznie. 

oznacz moderatorów