anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inne oferty tego produktu - "najszybciej"

tomczak_zz
#10 Popularyzator#

Jest przed godziną 13, mam otwartą kartę z produktem gdzie jest informacja że jeśli kupię do 13 do dostawa będzie jutro. Trichę niżej w innych ofertach tego produktu widzę również opcję "najszybciej" gdzie jest inna aukcja tego produktu i dostawa jest również jutro. Czy to rzeczywiście jest "naj" skoro mam też drugą aukcję gdzie produkt mogę mieć jutro?

tomczak_zz_0-1718100880710.png

 

______________
Miłego czasu! 🙂
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tomczak_zz najprawdopodobniej nie mamy jednej oferty z dostawą na jutro, więc w najszybciej wyświetlana jest oferta z najszybszą dostawą i będąca także pod względem trafności najkorzystniejsza. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

tomczak_zz
#10 Popularyzator#

Hmmm, nie jestem przekonany że jest wyświetlana oferta z najszybszą dostawą bo przecież obie paczki przyjdą "jutro". Na godzinę dostarczenia Allegro nie ma przecież wpływu, a jutro to jutro, to jest taki sam czas dla obydwu aukcji. Prezentowana oferta w sekcji najszybszej dostawy nie jest najkorzystniejszą oferta, jest droższa od oferty która ma dostawę również na jutro. 

______________
Miłego czasu! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@tomczak_zz to tylko allegro wie i ich algorytmy co widzisz i czemu 😄 pamiętaj że jak wyświetla kup do X może dotyczyć wybranych przewoźników z dostawy, więc pierw widzisz do 13 a potem wybierając musisz tego przewoźnika znaleźć przy wyborze bo mogą nie wszystkie mieć 🙂

Zrzut ekranu 2024-06-11 144644.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów