anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować zakup?

Client:40628233
#1 Nowicjusz#

chciałbym anulowac zakup okazało sie dana część nie pasuje do mojego samochodu brak mozliwosci anulo

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Agent051
#16 Inspirator#

@Client:40628233 Prawdopodobnie sprzedający zmienił już status zamówienia więc nie ma możliwości anulowania. Możesz zrobić zwrot bez podawania powodu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:40628233 Nie rób żadnych zwrotów bez podania powodu, tylko odeślij towar w ramach reklamacji z powodu niezgodności z opisem. Kliknij w zakładce Moje zakupy Zwrot towaru i zaznacz niezgodność z opisem. Wtedy sprzedawca będzie musiał Ci na swój koszt towar wymienić lub oddać wszystkie koszty, także koszt odesłania. Gdyby tak się nie stało, otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i poproś o pomoc Allegro. 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@xyz96 co ty za bzdury wypisujesz? Dlaczego namawiasz @Client:40628233  do oszustwa?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Agent051 Dlaczego pan mnie znowu atakuje, panie sprzedawco? Do jakiego oszustwa? Tu nie ma żadnego oszustwa. Jest, to niech pan to udowodni. Nie udowodni pan, to niech pan przeprosi. 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@xyz96 A skąd u ciebie ta pewność, że wystąpiła niezgodność z opisem? Wciskasz ludziom bzdury, potem taki klient będzie się szarpał tygodniami z reklamacjami i dyskusjami. @Client:40628233 zamówił część, która nie pasuje do jego samochody więc ma prawo zrobić najprostszą rzecz na świecie, zwrot konsumencki. I ty doskonale o tym wiesz, tylko uwielbiasz napuszczać kupujących na sprzedających.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Agent051 To pan, panie sprzedawco, wciska ludziom bzdury. Gdzie ja nakłaniam do oszustwa? To jest poważne oskarżenie, do tego publiczne. Ja nakłaniam do reklamacji, do której każdy ma prawo. Pan znowu nic nie wie, a orzeka za sąd, że klient zamówił niewłaściwą część. Teraz przeproś. 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@xyz96 Namawiasz do bezpodstawnej reklamacji. Kupujący ma prawo do reklamacji, ale powodem reklamacji nie jest pomyłka w zakupie. Do tego służy zwrot konsumencki. Łatwy i przyjazny dla kupującego. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Agent051 Czy pan jest aż tak ograniczony? Skąd pan wie, że ta reklamacja będzie bezpodstawna? Już pan to osądził za sąd? Poza tym nawet bezpodstawna reklamacja jest zgodna z prawem i nie jest to żadne oszustwo, ani nakłanianie do oszustwa. Przeprosisz? 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@xyz96 O co tobie chodzi? Klient chciał zrezygnować z zamówionego towaru i tyle. Ma do tego prawo. A ty próbujesz nakręcić go na wielotygodniowy bój reklamacyjny. Sprzedawca odrzuci reklamację i kupujący zostanie z ręką w nocniku. Taka to jest twoja pomoc kupującym. Próbujesz rękami kupujących załatwiać jakieś swoje stare porachunki ze sprzedawcami.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Agent051 Przeprosisz, czy to jest ponad twoją godność? On ma prawo do reklamacji, a ty śmiesz mi tu zarzucać publicznie nakłanianie do oszustwa. Już teraz zmieniasz zdanie i piszesz o nakręcaniu, nie o nakłanianiu do oszustwa? Nic z tego. Zrzuty zrobione. 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy możecie zrobić coś z użytkownikiem xyz96? Czy już zawsze będzie wszystkich straszył zrzutami? To jest forum czy ring?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Agent051 Niestety, to czasem bywa ring, przez takie osoby jak ty. 

oznacz moderatorów

opto
#9 Pomysłodawca#

 

nie wiadomo co było przedmiotem aukcji, jaki był jej opis, z jakiego powodu dana część nie pasuje, ani czy w ogóle nabywca ją otrzymał. wiadomo jednak, że należy ją reklamować na niezgodność z opisem - co za bufonada...

 

oznacz moderatorów