anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo czeka się na zwrot pieniędzy gdy zamówienienie zostało anulowane.

madzioreczek
#1 Nowicjusz#

Zrobiłam zakup, zrobiłam płatność kartą, przez pomyłkę, skontaktowałam się ze sprzedawcą, powiedział, że anuluje zamówienie, aby zrobuć jeszcze raz, z poprawną metoda płatności (miał być przelew z konta firmowego)

Sprzedawca anulował zamówienie ( wysłał screne, że dokonał zwrotu), u mnie jest status, że płatność zakończona, nie ma info o tym , że coś jest anulowane, nie przyszła mi też na maila żadna informacja potwierdzająca anulowanie zamówienia i awrot pieniędzy. 

Co teraz, czy ktoś wie jak wygląda taka procedura? jak długo się czeka na zwrot?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@madzioreczek Sprzedawca w takiej sytuacji musi zwrócić wpłatę niezwłocznie, najpóźniej w czasie 14 dni. Jeśli nie masz maila od Allegro, że sprzedawca zwrócił wpłatę, jeszcze jej nie zwrócił.

Otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa wtedy szybko zwróci.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

madzioreczek Jeśli sprzedawca zleci zwrot wpłaty otrzymasz na maila informację od allegro ,, sprzedający - nick - zwrócił Twiją wpłatę . Informacja przychodzi po pobraniu środków z konta sprzedającego . Bywa ,że w aktualnym momencie sprzedawca wcześniej dokonując wypłaty n ie ma środków na koncie informacja może przyjść z kilugodzinnym opóźnieniem . Środki wrócą na Twoją kartę w 3 dni robocze .

oznacz moderatorów