anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo może trwać dyskusja ze Sprzedającym

Client:98840934
#8 Zapaleniec#
Client98840934_0-1668792846587.jpeg

 

Client:98840934
#8 Zapaleniec#
 
wczoraj

Witam .  W wyniku dyskusji z firmą z Chin udało mi się odzyskać pieniądze za towar , natomiast zwrot kosztów przesyłki sprawia Sprzedającemu bardzo duży problem pomimo jasnej postawy Allegro o jego zwrocie . W dniu wczorajszym otrzymałem informacje z Allegro o tym, iż dyskusja trwa już 23 dni . Jednocześnie zadano mi pytanie : " Czy udało Ci się rozwiązać zgłoszony problem? "

Wybrałem odpowiedż " Jeszcze nie "  . Jakie było moje zdziwienie kiedy zobaczyłem, że w wyniku mojej odpowiedzi dyskusja zmieniła status z Trwającej na Nierozwiązaną , w sytuacji kiedy odpowiedziałem JESZCZE NIE.

Pytanie do Społeczności : o co tu chodzi ?   Co oznacza dla Sprzedającego dyskusja Trwająca , a co Nierozwiązana ? Czy dyskusja w wyniku mojej odpowiedzi została zakończona ? Ja jej nie zakończyłem . Allegro proponuje wniosek do Allegro Protect . Z góry dziekuję za odpowiedzi

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:98840934 trwająca to nic wielkiego jak sprawnie odpowiada się na wpisy klienta , a nierowiązana hmm.. przy słabej jakości może zakończyć się nawet blokadą konta .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dobrze zrobiłeś ponieważ po 30 dniach dostała by status rozwiązanej zamknięta, a jako nierozwiązaną możesz odznaczyć po 14dniach. Nigdy nie zamykaj dyskusji dopóki do końca sprawa nie zostanie rozwiązana, teraz Allegro może Ci umożliwić złożenie wniosku o rekompensatę.

oznacz moderatorów

Client:98840934
#8 Zapaleniec#

Proszę o wyjaśnienie sformułowania " a jako nierozwiązaną możesz odznaczyć ( ? ) po 14 dniach

oznacz moderatorów