anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo sprzedawca ma czas na wykonanie reklamacji?

MAMY ROZWIĄZANIE!
DJAdamK10
#7 Wielbiciel#

Witam. Odesłałem sprzedawcy telefon na gwarancję. Kupiłem u niego baterię, która wbyla wadliwa. Zobowiązał się wymienić i naprawić na własny koszty. Jak długo może to trwać? Czekam już od 02.01.23 wtedy paczka dotarła to sprzedawcy. On ciągle mi odpisuje że czeka na nową partię baterii. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@DJAdamK10 Jeśli czas oczekiwania się wydłuża, najlepiej rozpocznij dyskusję. Poproś w niej o wskazanie ostatecznego terminu dostarczenia sprawnego przedmiotu. Sprzedający będzie musiał odpowiedzieć w ciągu 24 godzin.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
DJAdamK10
#7 Wielbiciel#

Nie chcę robić sprzedawcy jakiś problemów. Myślałem że dżentelmeńska umowa obowiązuje. Jak dam stwierdził najpóźniej do czwartku tj 13.01 telefon będzie naprawiony i odesłany.  W zeszłym tygodniu informacja że nadal czekają na baterię. No masakra. Jak na chwilę obecną to dla mnie same straty z tytułu tej transakcji 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Fajny żart Nie chcę robić sprzedawcy jakiś problemów. Myślałem że dżentelmeńska umowa obowiązuje  lepiej otwórz, Ty się martw o siebie >chyba że nie chcesz tego telefonu a sprzedającemu jak wszystko odpowie i odeśle to nic nie będzie.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

reklamacja z tytułu rękojmi 14 dni reklamacja z tytułu jak napisałeś gwarancji czas zależy od tego co było w gwarancji

oznacz moderatorów