anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dodać nr przesyłki do zwrotu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
4Sinners
#2 Obserwator#

Cześć. Ktoś wie, jak dodać do zwrotu nr przesyłki? Kupiłem towar, zrobiłem zwrot, metoda przesyłki własna, nadałem paczkę... ale Allegro o tym nie wie - trzeba jakoś dodać ten numer? Paczkę nadałem 10-go, czas na nadanie minął dzisiaj i trochę nie wiem, co z tym.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
sasanka_86
#10 Popularyzator#

Nie, nie trzeba. Jak dojdzie to sprzedajacy zrobi resztę.

oznacz moderatorów
beawne
#7 Wielbiciel#

Co zrobić, kiedy sprzedający "udaje" Że on nie wie czy przyszła przesyłka, bo allegro nie śledziło paczki. Wiem ze odebrał towar, mam potwierdzenie od przewoźnika a sprzedający mówi że ob się kieruje tym co allegro mu pokazuje

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie musisz nic robić, sprawdź tylko czy sprzedajacy w  wyznaczonym czasie 14dni zwróci Ci środki.

oznacz moderatorów
4Sinners
#2 Obserwator#

Spoko, to jest Allegro Pay, poza tym taka suma, że jak nie odda, to zauważę. 😆

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To i tak musi zwrócić, a zwraca do Allegro Pay.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@LEW433  Nie wprowadzaj ludzi w bład. Najważniejsze jest zgłoszenie zwrotu sprzedającemu, natomiast  sama wysyłka jest mniej ważna bo jeśli wysłal przez Allegro One to może sobie potem iść paczka nawet pół roku.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

a czy sprzedający jest firmą? czy jak jest firmą to istnieje możliwość że ma paczek do siebie x dziennie i aż nie wypakuje ich to się nie dowiesz czy znalazł twój zwrot i czy do paczki ze zwrotem dołożyłeś formularz odstąpienia by ten zwrot zidentyfikował?

oznacz moderatorów
beawne
#7 Wielbiciel#

Zwrot zgłosiłam na allegro. Wysyłka była własną. Towar dostarczony, ktoś go odebrał. Od tygodnia sprzedający się MiGa i mówi że on nie wie, że sprawdzi itd. Firma przewozowa się z nim kontaktowała w tej sprawie a on że w ogóle nie ma żadnego problemu i wszystko jest ok. W dyskusji twierdzi, że on opiera się na tym że allegro nie śledziło paczki. Ja mam potwierdzenie jej odbioru nawet od firmy kurierskiej. Gość ewidentnie ma towar i myśli że przez to że allegro nie śledzi paczki nie zwróci mi kasy a chodzi o zderzak do auta i nie ale pieniądze. Allegro już włączyło się do dyskusji i czekam na razie jq zwrot tej kasy 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@4Sinners  Teraz to już za późno, ale czy kliknąłeś "Zwrot"   w opcjach twoich zakupów na konkretnym zakupie?  Bo to od tego należało zacząć.

Jeśli tylko wysłałeś paczkę a nie powiadomiłeś ani Allegro ani sprzedającego to odstąpienie od umowy może być nie wazne i  sprzedający nie musi przyjąć paczki.

oznacz moderatorów