anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dodać/zapisać kartę płatniczą

delachudra
#7 Wielbiciel#

Przez lata używałem kart płatniczych, które wystarczyło raz dodać do listy kart. Kilka miesięcy temu karta, która jest aktywna w banku do dziś, zniknęła mi z konta Allegro i każda próba jej dodania kończy się porażką. Próbuję zarówno przez "Użyj i zapisz na przyszłość" podczas zakupu, jak i przez "Moje konto > Karty płatnicze > Dodaj nową kartę" - wypełniam dane karty, klikam dodaj i... nadal widzę informację "Nie masz jeszcze żadnych kart".

Dla testów próbowałem już z kilkoma kartami z różnych banków, dodawania karty przez stronę i w aplikacji, itp., ale zawsze kończy się tak samo. Ostatnio dodałem w "Moje konto" kartę z Edenredu, Allegro pobrało 1 zł, a i tak karta się tam nie pojawiła. Please help!

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

delachudra
#7 Wielbiciel#

Tak. Pod pierwszym linkiem wpisuję wszystkie dane karty, Allegro pobiera 1 zł i karty nadal tam nie widać. A pod drugim linkiem wprawdzie mogę zapłacić kartą, której dane podam, ale Allegro nie zapisuje jej na później (mimo że wybieram opcję zapisu).

A wpisywanie wszystkich danych karty przy każdej płatności jest średnio wygodne 😞

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@delachudra Czy problem występuje niezależnie od przeglądarki, z której korzystasz również w trybie incognito?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

delachudra
#7 Wielbiciel#

Tak, właśnie to sprawdziłem. Dodałem kartę z PKO BP, przeszło potwierdzenie 3D, dostałem info

delachudra_0-1705307734283.png

i nadal na koncie mam

delachudra_1-1705307787975.png

 

oznacz moderatorów

delachudra
#7 Wielbiciel#

^ to był Firefox incognito, wcześniej korzystałem też z Edge

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@delachudra Konsultuję tę sprawę. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@delachudra Otrzymałeś od nas przed chwilą wiadomość nr 39500316. Odpisz na nią proszę. Konsultanci postarają się Ci pomóc.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

delachudra
#7 Wielbiciel#

Konsultanci pomogli - problem leżał poza Allegro, po stronie firmy obsługującej płatności. Dzięki nat_not!

oznacz moderatorów