anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dokonać darmowego zwrotu Orlen paczki.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ksantos1
#8 Zapaleniec#

Zamówiłem towar i zapłaciłem za wysyłkę Orlen paczka. Sprzedawca omyłkowo wysłał mi nie ten towar który zamawiałem. Po kliknięciu zwrot mam do wyboru 3 opcje płatne Allegro Paczkomaty InPost, Kurier DPD, Wysyłka własna. Nie ma opcji Orlen paczka. Jak mam zwrócić towar żebym nie musiał płacić dodatkowo za zwrot?

Ksantos1_0-1702205564664.jpeg

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

Nie rozumiem że chcesz darmowego zwrotu? sprzedajacy się pomylił to teraz to jego problem i niech go rozwiąże - opłaci etykietę przyśle kuriera itd. Chcesz płacić za czyjeś błędy. Otwórz dyskusję opisz problem i sam się rozwiąże.https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów
Ksantos1
#8 Zapaleniec#

Sprzedawca twierdzi że mam wybrać opcję Orlen paczka żeby mieć darmową wysyłkę ale takiej opcji nie ma. Jeżeli zapłacę znowu za wysyłkę sprzedawca nie zwróci mi kasy za 2 wysyłki. Błąd nie jest z mojej winy tylko sprzedawcy ale on upiera się że mam wybrać nieistniejącą opcję.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

No właśnie widzisz że kręci, dlatego otwórz dyskusję opisz problem i tam masz pomoc Allegro.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ksantos1 jeśli chodzi o zamówienie nr 06d4b940-950a-11ee-b584-8587f7f2ec70 to ORLEN paczka nie jest dostępną metodą odesłania. W przypadku reklamacji przesyłka odsyłasz na swój koszt, a  sprzedający po uznanej reklamacji zwraca Ci wszystkie koszty, również kosz przesyłek. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów