anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dotrzeć do oszusta, który posłużył się na Allegro moją kartą płatniczą?

Kandy_2005
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kandy_2005 rozumiem, że zablokowałeś ju tę kartę w banku? W takiej sytuacji zgłoś sprawę na policji, na ich wniosek będziemy mogli udostępnić dane związane z tą sprawą. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Kandy_2005
#7 Wielbiciel#

Tak, kartę zablokowałem i zawnioskowałem o nową natychmiast. Zgłosiłem również na policji. W międzyczasie sprawa w jakiś sposób się rozjaśniła. Bank zwrócił mi wpłaconą na Allegro kwotę. Proszę Moderatora w związku z tym, o kontakt na e-mail lub priv messenger.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Kandy_2005 Nie kontaktujemy się w wiadomościach prywatnych. Jeśli jakieś kwestie wymagają jeszcze wyjaśnienia i nie chcesz o nich pisać na forum, skorzystaj z tego formularza.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Kandy_2005  A skąd miał do niej dostęp? będzie trudno coś ugrać ale tylko Policja.

oznacz moderatorów

MescotCompany
#12 Orędownik#

Policja się nie zajmuje takimi sprawami

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@MescotCompany oczywiście że się zajmuje zgłoś art 286 kk oszustwo na komisariacie a gdyby powiedzieli ci że sie nie zajmują to poproś o pisemną odmowę gwarantuję że muszą zgłoszenie przyjąć

oznacz moderatorów

Kandy_2005
#7 Wielbiciel#

Tak, zajmuje się. Zgłosiłem sprawę na policję, ale jest mały szkopuł - muszę wnieść doniesienie osobiście, na miejscu. Problem jest w tym, że nie wybieram się w najbliższym czasie do Polski.

oznacz moderatorów

Kandy_2005
#7 Wielbiciel#

Dłuższa historia i raczeczej nie na forum publiczne. Nie chcę wystawiać instrukcji dla potencjalnych oszustów.

oznacz moderatorów

Kandy_2005
#7 Wielbiciel#

Dziwne. 🤔

oznacz moderatorów