anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak edytować usunąć ocenę produktu

MAMY ROZWIĄZANIE!
bernid
#8 Zapaleniec#

Jak edytować lub usunąć ocenę/komentarz dotyczący produktu? Oceniłem produkt i jako zaletę wpisałem stosunkowo niską cenę. Teraz po tygodniu cena wzrosła o ponad 60% i teraz nie jest już zaletą. Mój obecny komentarz  dotyczący produktu może wprowadzić potencjalnych kupujących w błąd. Jak  zmienić komentarz dot. produktu lub go usunąć?

oznacz moderatorów
1 606 ODPOWIEDZI 1 606
Client:113533020
#2 Obserwator#

Proszę usunąć: Opinie o produkcie "NAJBARDZIEJ POMOCNA 24 stycznia 2024 od C...0 zakup od IDEANORD Wyświetlacz nie jest nowy, jest bardzo mocno porysowany. Zupełne nieuczciwości! używany, widoczne zarysowania." "https://allegro.pl/oferta/lcd-dotyk-wyswietlacz-nokia-t20-12902540869"

oznacz moderatorów
wawreszuk_j
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_  Przepraszam, czy mogę Cię prosić o możliwość dodania oceny produktu  dla ofert nr 13840044570. Wcześniej dla tego produktu wystawiłam omyłkowo złą ocenę. Prosiłam o usunięcie omyłkowej oceny tutaj ale teraz kupuję ten produkt po raz kolejny i w planach kolejne zakupy. Jakoś nie mogę się pogodzić z brakiem możliwości wystawienia oceny dla tego produktu ponieważ jest bardzo dobry, a ma tak mało ocen. 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@wawreszuk_j Jeśli wcześniej nie edytowałeś oceny, to po usunięciu przez Olę powinieneś otrzymać maila, który przekierowałby Cię do opcji ponownego wystawienia oceny. Możesz to zrobić tylko raz. Jeśli już wcześniej edytowałeś opinię produktu, zakupionego w danej ofercie, przykro mi, ale nie będziesz mógł tego ponownie zrobić. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
wawreszuk_j
#8 Zapaleniec#

Nie otrzymałam takiego meila bądź gdzieś zaginął. Nigdy nie edytowałam tej oceny po usunięciu. Czy mogę otrzymać jeszcze raz taką wiadomość z możliwością wystawienia oceny? Bądź wskazówkę jak mogła być zatytułowana wiadomość żebym mogła ją odszukać wśród setek wiadomości ze słowem klucz "ocena". 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wawreszuk_j przykro mi, ale nie mam możliwości wysłania takiej wiadomości ponownie powinnaś otrzymać ją dzień po usunięciu oceny w okolicach godziny 13:00, czyli 29.07.2023r. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
wawreszuk_j
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za pomoc! Udało się znaleźć wiadomość i edytować ocenę. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wawreszuk_j super! Cieszę się, że mogłam pomóc 🙂 
Miłego dnia! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:113533020
#2 Obserwator#

Proszę usunąć: Opinie o produkcie "NAJBARDZIEJ POMOCNA 24 stycznia 2024 od C...0 zakup od IDEANORD Wyświetlacz nie jest nowy, jest bardzo mocno porysowany. Zupełne nieuczciwości! używany, widoczne zarysowania." "https://allegro.pl/oferta/lcd-dotyk-wyswietlacz-nokia-t20-12902540869

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:113533020 gotowe, usunęłam już tę opinię. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
lukeBFTH
#8 Zapaleniec#

"Opinię produktową możesz wystawić i edytować w ciągu 12 miesięcy od zakupu (jeśli wcześniej jej już nie edytowano). "

 

Gdzie jest taka opcja/możliwość? Chodzi mi o edycję opinii o produkcie.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lukeBFTH podaj proszę ofertę, do której opinię produktową chcesz edytować, mogę ją usunąć, a następnie (jeśli wcześniej tego nie robiłeś) otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem umożliwiającym ponowne jej wystawienie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kingdom_87
#7 Wielbiciel#

Witam.

Pospinam się pod temat.

Czy mogę prosić o usunięcie opinii do produktu lampki świąteczne nr zamówienia eb054e91-9924-11ee-b6f2-3b71249455c1 ?

Z góry serdecznie dziękuję 🙂

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kingdom_87 proszę 🙂 Opinia nie jest już widoczna. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kingdom_87
#7 Wielbiciel#

Super! 🙂 dziękuję bardzo 

oznacz moderatorów
karpan1994
#7 Wielbiciel#

Czy mogę prosić o usunięcie także mojej opinii? Numer zamówienia: 18907e00-0e71-11ee-8ca6-e5ccdc8341ed

Nie  wiem czy to dobre miejsce, ale nie potrafię  znaleźć innego.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@karpan1994 proszę bardzo, usunęłam opinię o produkcie. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Exur
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry proszę o usunięcie opinii lub danie możliwości edycji na temat produktu z numeru zamówienia: e4f75790-4768-11ee-a75d-0dd23db0d1ad

oznacz moderatorów
PrzemekKrygier
#2 Obserwator#

Witam, chciałbym usunąć komentarz produktu https://allegro.pl/oferta/patelnia-24-cm-flint-lamart-lt1173-12847558364 - Patelnia tradycyjna Lamart FLINT 24 cm aluminiowa. Przez przypadek zamiast ocenę sprzedającego to dałem ocenę produktu. 

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PrzemekKrygier proszę! Opinia nie jest już widoczna. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
d124136
#7 Wielbiciel#

Chciałbym prosić o usunięcie komentarza, jaki wystawiłem w aukcji 12042015060 . Niestety minęło już 90 dni i chyba z tego powodu nie mogę tego zrobić samemu.

oznacz moderatorów