anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę cofnąć wystawioną sprzedającemu ocenę

Bogmarko
#1 Nowicjusz#

Wystawiłem sprzedającemu ocenę pozytywną. Niestety pomyliłem się bo po zamontowaniu kabiny prysznicowej okazało się, że jest nieszczelnym bublem. Jak mogę zmienić wystawione oceny.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Zareklamowałeś? Sprzedawca nie odpowiedział?

Oceniasz produkt czy transakcję? Bo oceny za te 2 sprawy wystawia się w różnych miejscach.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Bogmarko a nie myślałeś o reklamacji, czy wolisz mieć wadliwy towar i satysfakcję z negatywa ?  Złóż reklamację sprzedawcy może zasłużył na pozytywa, rozpatrzy reklamację szybko i sprawnie, a towar bubel możesz ocenić oceniając produkt 🙂

A może to błędny montaż ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Bogmarko Nie wahaj się, tylko poproś Allegro o usunięcie tej oceny tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201&subjectId=0cf36533-0... Po usunięciu możesz wystawić komentarz ponownie, może to być ocena negatywna. Pamiętaj, że sprzedawca odpowiada za produkt, który sprzedaje, więc sprzedawcom bubli powinno się wystawiać negatywy. 

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Bogmarko 
Wystawiłem sprzedającemu ocenę pozytywną. Niestety pomyliłem się bo po zamontowaniu kabiny prysznicowej okazało się, że jest nieszczelnym bublem.

Piszesz o zmianie oceny sprzedającego. Sprzedający jest nieszczelnym bublem ?

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów