anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać pieniądze za zakupione poza Allegro banknoty których mi nie wysłano?

lesnik1_1k
#8 Zapaleniec#

Zakupiłam banknoty i Pana którego zapytałam, czy na allegro mógłby obniżyć cenę i się zgodził jednak usunął aukcję i poprosił o wpłatę bezpośrednio na jego konto, zaproponował mi inne 3 banknoty które dokupiłam na kwotę 215zl.Zdzwililam się ze poza i to każe opłacić i szybko na swoje konto, dostał pieniążki 2 tyg temu i mówił że poda nr listu ale od wpłaty ani listu ani nie odbiera tel. Użytkownik Allegro lokalne to krochmal83, wczoraj zamknął dużo aukcji bo napisałam że zgłoszę sprawę na allegro jednak nie mam kupna przez allegro. Unika tel i na prośbę potwierdzenia nie reaguje. Do dziś dnia nie odezwał na prośbę mailową. Banknot zakupiony co był wystawiony niedawno na allegro przez co prosiłam że zakupie gdy obniży cenę na allegro lokalnie to banknot że środka Isle Mam 50 prnce unc. 

IMG_20220126_071034.jpg

IMG_20220126_071019.jpg

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mikeza
#20 Guru#

zgłosić sprawę na policję, skoro to zakup poza allegro to serwis nic Ci tutaj nie pomoże.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lesnik1_1k Dokładnie tak jak napisał @mikeza jedynym rozwiązaniem jest tutaj zgłoszenie sprawy na policję. Z uwagi na to, że transakcja odbyła się poza Allegro, my jako serwis niestety nie możemy Ci pomóc w żadnej sposób w tej sytuacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów