anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać swoje pieniądze od Pay Po?

Client:72960657
#7 Wielbiciel#

Witam zamówiłam głośnik z allegro (wysyłka Chiny) za towar zapłaciłam na poczcie .

Sprzedający zwraca Pieniądze do Pay Po a ja nie mogę się z nimi nijak skontaktować .

co mam zrobić w jaki sposób otrzymam zwrot pieniędzy ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro Pay? Pieniądze wrócą na Allegro Pay. Sprzedawca powinien zwrócić środki niezwłocznie, otrzymasz powiadomienie mailowe od Allegro po zwrocie pieniędzy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:72960657 Nie zwraca do Pay Po, tylko może przez PayU. Jeśli tak, Allegro Finanse po zwrocie wpłaty przez sprzedawcę zapyta Cię mailem, na jakie konto przelać Twoje pieniądze. Podasz wtedy dowolny numer konta. Może to być konto kogoś z rodziny. Jeśli nie możesz się skontaktować ze sprzedawcą, otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa będzie miał obowiązek odpowiedzieć. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:72960657 sprawdziłam to i jeżeli masz na myśli o zamówienie nr. c0b99cc1-267d-11ec-969a-cfd0342b3fe8 to sprzedający zwrócił wpłatę. Poprosiłam o wyjaśnienie tego problemu operatora płatności. Gdy tylko otrzymam odpowiedź, wrócę tu z informacją. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:72960657
#7 Wielbiciel#

dziękuje za zainteresowanie sprawą ,czekam na rozwój sprawy .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:72960657 wczoraj nasz Doradca wysłał do Ciebie e-mail z wyjaśnieniem i prośbą o podanie danych do zwrotu. Odpisz proszę na jego wiadomość w sprawie nr. 18657203. Pozdrawiam serdecznie! 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów