anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak reklamować telefon kupiony na od sprzedawcy z Czech? Sprzedawca ma zawieszone konto na allegro?

Romi62
#1 Nowicjusz#

3.12.2019 kupiłem 3 telefony Xiaomi od [edycja] z Koszyc. Jeden z nich okazał się wadliwy i chciałem go reklamować. W serwisie dowiedziałem się, że nie mogą przyjąć na reklamację towaru kupionego za granicą i z tego też powodu nie mogą naprawić go nawet odpłatnie. Czy istnieje jakieś skuteczne rozwiązanie tego problemu? Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam Romuald [edycja]

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Romi62 Musisz się bardzo spieszyć, bo odpowiedzialność z tytułu rękojmi trwa tylko dwa lata. Złóż mu pisemną reklamację, wyślij ją mailem i domagaj się naprawy, wymiany lub zwrotu wszystkich kosztów. Prawdopodobnie na to nie zareaguje, więc jednocześnie poproś o pomoc Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... Sprzedawca otrzyma odpowiedni komunikat. 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Romi62 Czy Koszyce to nie Słowacja?🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Słowacja, stamtąd ściągaliśmy blachy lakierowane RAL 9010 i 8014, o ile dobrze pamiętam 🙂 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96 To jakaś blacha na dach?....zupełnie nie mój temat.....😐

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Biała na panele ścienne, brązowa na dach 🙂 

oznacz moderatorów